mail@urok-ua.com

Фрагмент уроку з фізики на тему: “Вплив радіоактивного випромінювання на живі організми”

Радіоактивні речовини перебувають у ґрунті, воді, атмосфері і створюють природній радіоактивний фон на Землі, в умовах існування якого виникло та еволюціонувало життя до сучасного стану. Як саме це випромінювання впливає на живі організми і чи відчуває людина його є актуальними питаннями сьогодення. Тож готуючися до уроку, мною було підібрано та скомпоновано матеріали з даної тематики.

Відео №1

Відео №2

Презентація

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
183

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Дуже корисні презентація і конспект. Вперше дивлюся фрагменти з фільмів в роботі, раніше були тільки посилання на ресурс. Приємно, що колега застосовує вміння працювати з ІКТ (відео).

  2. Урок дуже сподобався, він емоційний , насичений. Вчитель підібрав різноманітну кількість цікавої інформації по темі. Грамотно складена презентація до уроку. Актуальним є запропоноване відео. Обов’язково використаю запропонований матеріал на уроці. Дякую 🙂

  3. Публікація містить детально описані матеріали уроку. Презентація доповнює навчальний матеріал. Для більш якісного засвоєння учнями навчального матеріалу вчитель пропонує відео. Дякую.