1 2 3 37

вчитель англійської мови Лобас Тетяна Степанівна

Стаття розглядає використання сучасних цифрових інструментів у навчанні англійської мови на уроках для здобувачів освіти 10-11 класів.Зосереджуючись на потребах сучасного підлітка, робиться акцент на ефективність Читати далі ..

викладач математики та фізики Лісовенко Оксана Олександрівна

Методична розробка містить методичні рекомендації застосування ІКТ-технологій    хмара слів WordArt, тестування naurok.com.ua. на уроках природничо-математичної підготовки. Окрім того, показано застосування додатку Viber для швидкого розповсюдження Читати далі ..

директор Петрик Наталія Петрівна

Дидактична гра допоможе сформувати в учнів знання про нуклеїнові кислоти, ознайомити із складом та будовою нуклеїнових кислот, розвинути пам’ ять, кмітливість, логічне мислення,

вчитель географії та ЗДВР Лесік Марія Іванівна

Знання про населення материка, його кількісний, расовий та етнічний склад, розміщення по території.Ознайомлення із сучасною політичною картою Євразії.

Учитель фізики Бондаревський Сергій Юрійович

Матеріал містить план-конспект уроку, де описаний закон збереження імпульсу, його математичний запис. Також учні зможуть сформулювати поняття про “імпульс тіла” та “імпульс сили”, закріпити свої Читати далі ..

Сайко Тетяна Сергіївна

Розробка відображає основні принципи, завдяки яким можна виконувати арифметичні операції додавання, віднімання та множення у різних системах числення, а саме у двійковій, вісімковій та шістнадцятковій. Читати далі ..

Вчитель початкових класів та музичного мистецтва Лоза Яна Федорівна

Сторіччями здригався мій народ Від ярм, від зрад й кривавих заворушень, І мову, як духовний ополот, Втирали в бруд прямісінько у душах. Шевченко вмер. І Читати далі ..

вчитель початкових класів і англійської мови Камнєва Ірина Олександрівна

Це збірник тестів з англійської мови, у якому зібрано матеріал для перевірки сформованості навичок читання та аудіювання. Завдяки цим матеріалам урок можна зробити більш цікавішим Читати далі ..

вчитель математики Кріт Наталія Григорівна

Позакласний захід розрахований для учнів 8 -11 класів. Дана розробка сприяє в учнів вихованню наполегливості, цілеспрямованості, розвиває пізнавальну активність, стійкість,  винахідливість, допитливість, самостійність, взаємоповагу, вміння Читати далі ..

учитель біології Микитенко Анастасія Анатоліївна

На уроці учні дізнаються про каріотип людини та його характеристики, попрацюють з ідіограмами, розглянуть методи хромосомного аналізу.

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Гайд для школярів «Як писати твір-роздум за вивченим програмовим твором» – це рекомендації, побудовані у вигляді конкретних питань, відповідаючи на які учні легко і без Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Зміст «Пам’ятки» допоможе батькам усвідомити, наскільки важливим та необхідним є виховання дитини, адже вони незаперечний авторитет для неї, наскільки потрібним є проведення виховних бесід на Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Відповіді на питання анкети допоможуть класному керівнику виявити і зрозуміти, якими є пріоритети у кожній сім’ї, наскільки важливим для батьків є знання дитини, якою є Читати далі ..

вчитель англійської мови Тетьора Юлія Петрівна

Даний матеріал містить класифікацію фразеологічних одиниць англійської та української мов, їх семантичну характеристику з використанням прикладів фразеологічних одиниць обох мов.

вчитель української мови і літератури Труш Наталія Борисівна

ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ НУШ: МЕТОДОЛОГІЯ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ, ТЕХНІКИ ТА ПРИЙОМИ

вихователь Пшонюк Олена Миколаївна

Ознайомити учнів з характеристиками різних професій, підготувати школярів до майбутнього вибору професійного шляху, пояснити, які фактори впливають на вибір майбутньої професії; розвивати свідомість і відповідальність щодо Читати далі ..

Вчитель трудового начання та природознавства Маринченко Ірина Віталіївна

Відкрийте для себе потенціал інтеграції біології та географії у трудову освіту в середній школі. Дослідіть, як поєднання практичних навичок з біологічними та географічними знаннями збагачує Читати далі ..

вчитель англійської мови Мисько Антоніна Романівна

“Контрольна робота на тему “Natural Disasters” складається з 8 завдань та ключі до завдань. ЇЇ завдання – перевірити сформованість рівня писемної та мовленнєвої компетенції учнів, Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Карпа Тетяна Миколаївна

Мета уроку: ознайомити учнів з історією написання твору, поглибити знання про драматичні жанри, визначити особливості композиції та розкрити  проблематику твору; розвивати вміння учнів працювати з Читати далі ..

викладач математики Діденко Світлана Іванівна

Важлива проблема теорії і практики навчання – це контроль, оцінка та облік знань студентів. Без перевірки або самоперевірки засвоєних знань, набутих умінь і навичок неможливе Читати далі ..

культорганізатор Закусило Ольга Анатоліївна

Щаслива та людина, що живе на такій славній, квітучій, щедрій землі як Україна, де милує око цвіт калини при долині, верба над ставом, мальви та Читати далі ..

викладач суспільних дисциплін Налицька Ліна Сергіївна

У багатьох наукових працях представлено детальний опис народного одягу, проте вишиванці відводиться досить незначне місце. Інші ж видання представляють скоріше яскраві ілюстровані альбоми та містять Читати далі ..

інструктор з фізкультури Пащенко Лариса Володимирівна

Заняття на фітболах дуже полюбляють дошкільнята. Але якщо такі заняття проходять у форматі казки, та й ще супроводжуються музичним супроводом, то діти від них отримують Читати далі ..

вчитель інформатики Седлецька Галина Григорівна

Розробки уроків для учнів 10 – 11 класів вибіркового модуля “Математичні основи інформатики” подання даних в комп’ютері . Вікно перегляду документа Вікно перегляду документа Вікно Читати далі ..

вчитель географії Проненко Олена Петрівна

Презентація уроку географії 10 клас з теми “Індія”. Навчальна мета: Сформувати знання учнів про географічне положення, населення та господарство країни; Розвивальна: формувати навички роботи з Читати далі ..

1 2 3 37