1 2 3 34

вчитель англійської мови Лобас Тетяна Степанівна

Стаття розглядає використання сучасних цифрових інструментів у навчанні англійської мови на уроках для здобувачів освіти 10-11 класів.Зосереджуючись на потребах сучасного підлітка, робиться акцент на ефективність Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Григорчук Надія Андріївна

Презентація з використанням сучасних технологій дає можливість повторити написання НЕ з різними частинами мови, які систематизовані в кейси.

Учитель української мвои та літератури Погребняк Петро Яковлевич

Тестові завдання допоможуть перевірити знання учнями теми.

учитель зарубіжної літератури Сидорова Евгенія Олександрівна

У статті  розглядаються теорітичні та естетичні аспекти постмодернізму , тому що шкільна програма з зарубіжної літератури для 11-го класу містить  твори, які є доволі складними Читати далі ..

Сайко Тетяна Сергіївна

Розробка відображає основні принципи, завдяки яким можна виконувати арифметичні операції додавання, віднімання та множення у різних системах числення, а саме у двійковій, вісімковій та шістнадцятковій. Читати далі ..

Вчитель початкових класів та музичного мистецтва Лоза Яна Федорівна

Сторіччями здригався мій народ Від ярм, від зрад й кривавих заворушень, І мову, як духовний ополот, Втирали в бруд прямісінько у душах. Шевченко вмер. І Читати далі ..

Вчитель географії і технологій Галабіцька Ольга Aдамівна

Дана розробка допоможе вчителю географії  провести дослідження у формі  уроку , де учні представлять результати своєї дослідницької роботи.

вчитель початкових класів і англійської мови Камнєва Ірина Олександрівна

Це збірник тестів з англійської мови, у якому зібрано матеріал для перевірки сформованості навичок читання та аудіювання. Завдяки цим матеріалам урок можна зробити більш цікавішим Читати далі ..

вчитель математики Кріт Наталія Григорівна

Позакласний захід розрахований для учнів 8 -11 класів. Дана розробка сприяє в учнів вихованню наполегливості, цілеспрямованості, розвиває пізнавальну активність, стійкість,  винахідливість, допитливість, самостійність, взаємоповагу, вміння Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Гайд для школярів «Як писати твір-роздум за вивченим програмовим твором» – це рекомендації, побудовані у вигляді конкретних питань, відповідаючи на які учні легко і без Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Зміст «Пам’ятки» допоможе батькам усвідомити, наскільки важливим та необхідним є виховання дитини, адже вони незаперечний авторитет для неї, наскільки потрібним є проведення виховних бесід на Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Відповіді на питання анкети допоможуть класному керівнику виявити і зрозуміти, якими є пріоритети у кожній сім’ї, наскільки важливим для батьків є знання дитини, якою є Читати далі ..

вчитель англійської мови Тетьора Юлія Петрівна

Даний матеріал містить класифікацію фразеологічних одиниць англійської та української мов, їх семантичну характеристику з використанням прикладів фразеологічних одиниць обох мов.

вчитель української мови і літератури Труш Наталія Борисівна

ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ НУШ: МЕТОДОЛОГІЯ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ, ТЕХНІКИ ТА ПРИЙОМИ

вчитель зарубіжної літератури Музика Тамара Олександрівна

Презентація містить цитатний, ілюстративний та методичний матеріал, що допоможе розібратись в сюжеті твору, познайомитись з його автором, уявити героїв і ситуації, осмислити та обговорити прочитане.

Вчитель трудового начання та природознавства Маринченко Ірина Віталіївна

Відкрийте для себе потенціал інтеграції біології та географії у трудову освіту в середній школі. Дослідіть, як поєднання практичних навичок з біологічними та географічними знаннями збагачує Читати далі ..

вчитель англійської мови Мисько Антоніна Романівна

“Контрольна робота на тему “Natural Disasters” складається з 8 завдань та ключі до завдань. ЇЇ завдання – перевірити сформованість рівня писемної та мовленнєвої компетенції учнів, Читати далі ..

вчитель англійської мови Лазько Тетяна Миколаївна

План-конспект уроку, навчальна мета якого – систематизувати й узагальнити знання з теми; закріпити вміння виділяти основне з прослуханого та прочитаного; вести бесіду за темою, використовуючи Читати далі ..

практичний психолог Гончарова Вікторія Олегівна

Тестова система перевірки знань є однією з найпопулярніших. На перший погляд видається, що здати предмет за допомогою тестів простіше ніж дати розгорнуту відповідь на запитання. Читати далі ..

викладач математики Діденко Світлана Іванівна

Важлива проблема теорії і практики навчання – це контроль, оцінка та облік знань студентів. Без перевірки або самоперевірки засвоєних знань, набутих умінь і навичок неможливе Читати далі ..

ЗДНР Прудивус М.К.

Опис досвіду роботи закладу загальної середньої освіти з підготовки учнів 11 класу до ДПА та ЗНО з предметів. Реалізований проєкт допоможе сільським школам застосовувати різні Читати далі ..

культорганізатор Закусило Ольга Анатоліївна

Щаслива та людина, що живе на такій славній, квітучій, щедрій землі як Україна, де милує око цвіт калини при долині, верба над ставом, мальви та Читати далі ..

викладач суспільних дисциплін Налицька Ліна Сергіївна

У багатьох наукових працях представлено детальний опис народного одягу, проте вишиванці відводиться досить незначне місце. Інші ж видання представляють скоріше яскраві ілюстровані альбоми та містять Читати далі ..

інструктор з фізкультури Пащенко Лариса Володимирівна

Заняття на фітболах дуже полюбляють дошкільнята. Але якщо такі заняття проходять у форматі казки, та й ще супроводжуються музичним супроводом, то діти від них отримують Читати далі ..

викладач предмету "Захист Вітчизни" Іванчак Ігор Миколайович

Презинтація для 11 класів на тему : “Орієнтування на місцевості”.Розказуємо основні поняття , способи визначиття сторін горизонту… Вікно перегляду презентації   

вчитель інформатики Седлецька Галина Григорівна

Розробки уроків для учнів 10 – 11 класів вибіркового модуля “Математичні основи інформатики” подання даних в комп’ютері . Вікно перегляду документа Вікно перегляду документа Вікно Читати далі ..

вчитель англійської та німецької мов Михальчук Наталія Віталіївна

Дана презентація містить загальні відомості країни Німеччини: її географічне положення, національний одяг, їжа, визначні місця та назви німецькомовних кріаїн. Вікно перегляду презентації

вчитель інформатики Седлецька Галина Григорівна

Конспект уроку з інформатики для 10-11 класів вибіркового модуля «Математичні основи інформатики» на тему «Основні поняття позиційної і непозиційної системи числення» Вікно перегляду документа

1 2 3 34