1 2 3 38

вчитель зарубіжної літератури Половець Інна Володимирівна

Вітаю! Весна…  Кінець семестру…  Кінець навчалного року, але!!! Вже не першій рік дистанційного навчання. Пропоную тести, складені за матеріалом підручника для 6 класу авторского колективу Читати далі ..

вчитель зарубіжної літератури Половець Інна Володимирівна

 Мета роботи –  здійснити контроль знань змісту перших двох куплетів “Різдвяної пісні в прозі”. Запропоновані запитання створені за матеріалами підручника Зарубіжна література 6 клас О. Читати далі ..

вчитель української мови та літератури, зарубіжнол Згарська Людмила Андріївна

Завдання з теми Олесь Ільченко « Таємниця старої обсерваторії». Тести до розділу  «Пригоди у Ґеймленді». Завдання складається з 24 тестових запитань з вибором однієї правильної віжповіді. За Читати далі ..

вчитель математики Приємська Уляна Петрівна

На уроці учні вдосконалили вміння і навички виконувати множення раціональних чисел та почерпнули цікаві знання про рослини та тварини, занесені в Червону книгу

вчитель математики Беспалова Зоряна Миколаївна

Даний конспект розроблений для спільного проведення уроку математики і техноголій(трудове навчання).

Вчитель української мови та літератури Бондарчук Любов Андріївна

Цікаві біографічні відомості, спогади очевидців про поета-земляка, екскурс в історичне минуле краю допоможуть популяризувати творчий спадок Ігоря Ліберди. Приклади високохудожніх поетичних творів сприятимуть розвитку читацьких Читати далі ..

Вчитель англ.мoви Демченко Віталіна Григорівна

Даний матеріал призначений для  класних керівників при проведенні виховних годин. Мета даної розробки виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю; формувати переконання Читати далі ..

вчитель української мови та літератури,зарубіжної Пасічнюк Лариса Станіславівна

Тестові  завдання передбачають закріплення, перевірку та повторення знань  за темою “Займенник”

вчитель початкових класів і англійської мови Камнєва Ірина Олександрівна

Це збірник тестів з англійської мови, у якому зібрано матеріал для перевірки сформованості навичок читання та аудіювання. Завдяки цим матеріалам урок можна зробити більш цікавішим Читати далі ..

вчитель української мови та літератури Антонюк Наталія Антонівна

Інтегрнований урок української мови та математики для 6 класу

вчитель української мови та літератури Грядун Оксана Іванівна

Щоб людині бути активним учасником життя і реалізувати себе як особистість, необхідно постійно проявляти творчу активність, бути самостійним, мати можливість розвивати свої здібності, постійно пізнавати Читати далі ..

вчитель англійської мови Зикова Ольга Анатоліївна

Ця презентація рекомендована як позакласний захід або як  останній урок першого семестру у 6-му класі для мотивації учнів,розширення їхнього кругозору. Вона включає пізнавальне відео з Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Гайд для школярів «Як писати твір-роздум за вивченим програмовим твором» – це рекомендації, побудовані у вигляді конкретних питань, відповідаючи на які учні легко і без Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Зміст «Пам’ятки» допоможе батькам усвідомити, наскільки важливим та необхідним є виховання дитини, адже вони незаперечний авторитет для неї, наскільки потрібним є проведення виховних бесід на Читати далі ..

Вчитель української мови і літератури Бенько Любов Михайлівна

Відповіді на питання анкети допоможуть класному керівнику виявити і зрозуміти, якими є пріоритети у кожній сім’ї, наскільки важливим для батьків є знання дитини, якою є Читати далі ..

вчитель математики і фізики Подшивайлова Людмила Миколаївна

Однією із можливостей підвищення пізнавального інтересу до математики – це використання нестандартних задач

вчитель української мови і літератури Труш Наталія Борисівна

ФОРМУВАЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ НУШ: МЕТОДОЛОГІЯ, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ, ТЕХНІКИ ТА ПРИЙОМИ

вчитель музичного мистецтва, мистецтва Іваха Ольга Михайлівна

Даний методичний  матеріал буде корисним для вчителів  “Музичного мистецтва” та “Мистецтва”

вчитель англійської мови , директор Поклонська Оксана Миколаївна

Дана розробка уроку допоможе повторити і закріпити лексичні одиниці за темою уроку, поглиблювати знання учнів про види спорту,удосконалювати навички роботи з текстом.

Вчитель математики та інформатики Дудко Людмила Іванівна

В даній роботі намагаюся розкрити важливість використання казок під час вивчення математики. Проілюстровано на прикді створення учнями влвсних казок та при роботі над проектами. Згадуємо Читати далі ..

Вчитель трудового начання та природознавства Маринченко Ірина Віталіївна

Відкрийте для себе потенціал інтеграції біології та географії у трудову освіту в середній школі. Дослідіть, як поєднання практичних навичок з біологічними та географічними знаннями збагачує Читати далі ..

вчитель математики і фізики Крамар Таїса Володимирівна

Даний тренінг сприяє розвитку логічного мислення, уваги, пам’яті, уміння знаходити вихід у складних ситуаціях і нестандартно підходити до вирішення проблем.

1 2 3 38