1 2 3 48

керівник гуртків оригамі та птм Сидорчук Юлія Анатоліївна

Збагатити знання учнів про казку, вчити впізнавати українські народні казки та називати їх. Створити атмосферу радості, насолоди від творчості.

вчитель початкоаих класів Город Світлана Ростиславівна

Ці матеріали допоможуть здобувачам освіти більше дізнатися про життєвий та творчий шлях  письменника Олександра Вільчинського, познайомитися з його книгою для дітей “Дідусь Апчих і його Читати далі ..

вчитель початкових класів Токарь Лідія Василівна

ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ КРАЇНОЮ ІНДІЯ НА УРОЦІ РІДНОЇ МОВИ ЗА ПРОПОЗИЦІЄЮ СТВОРЮВАЧІВ ПІДРУЧНИКА. ДИСТАЦІЙНИЙ УРОК. ВИКОРИСТАННЯ ФІЛЬТРІВ ГАДЖЕТУ. ВПРАВИ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ, МИСЛЕННЯ, РОЗВИТКУ ДИТИНИ. ДІЯЛЬНІСНИЙ ПІДХІД Читати далі ..

вчитель початкоаих класів Город Світлана Ростиславівна

Ці матеріали допоможуть учителю познайомити ближче здобувачів освіти з життєвим та творчим шляхом письменника Олександра Вільчинського, поринути в вир цікавих та незвіданих пригод разом із Читати далі ..

вчитель англійської мови Грабовська Тетяна Іванівна

Урок узагальнення та систематизації знань з використанням методу проєктів для 4 класу за підручником Smart Junior 4

вчитель початкових класів Лісовська Олена Володимирівна

Найголовніше під час війни – це стабільний психологічний стан, без якого життя та навчання в кризових умовах не можуть бути успішними. Психологічної підтримки потребують і Читати далі ..

вчитель початкових класів Красуля Вікторія Вікторівна

Завдання до посібника К.Ф. Сафіуліної “Таємниці енергоефективного будинку” допоможуть учителю більш змістовно провести урок, а дітям краще засвоїти матеріал з даної теми.

вчитель початкових класів Круглій Світлана Сергіївна

Презентеція “Дієслово” розроблена для здобувачів освіти другого, третього ,а також класу  використовуючи LEGO.Дану розробку можна використати при закріпленні та повторенні вивченої теми.Серед поданих частин мови  Читати далі ..

вчитель початкових класів Максимова Юлія

Презентація до уроку Дизайн та технології за альбомом Л.Роговської “Маленький трудівничок” для 4 класу. Ознайомить дітей з цікавими фактами з життя восьминогів, та допоможе виготовити Читати далі ..

вчитель початкових класів Лісовська Олена Володимирівна

Інтегрований урок   ( Я досліджую світ, трудове навчання) Виробляємо у дітей цілісне бачення світу та самого себе. Формуємо навички пошукової діяльності, розвиваємо спостережливість, здатність креативно Читати далі ..

вчитель початкових класів Лісовська Олена Володимирівна

Виховна година з теми: “Рослинні символи України”. Мета: пробуджувати пізнавальні інтереси до вивчення традицій українського народу; сприяти бажанню дітей зберігати родинні традиції; виховувати глибоке почуття Читати далі ..

вчитель англійської мови Мізюрко Анастасія Сергіївна

Конспект відкритого уроку англійської мови у 4 класі за підручником Smart Junior  Тема: Правильне харчування. Повторення та закріплення навчального матеріалу

вчитель початкових класів Рева Віта Кирилівна

Діагностувальна робота № 6 Мовна тема “Прикметник” 1. Прикметник — це частина мови, яка називає … а) дію предмета; б) назву предмета; в) ознаку предмета. Читати далі ..

вчитель початкових класів Савчук Ніна Іванівна

Стаття розкриває актуальність розвитку творчих здібностей учнів під час вивчення навчальних предметів початкової школи.

вчитель англійської мови Андріанова Олена Олександрівна

Розвивати навички володіння мовою, активізувати мовлення по темі “Тварини”, урізноманітнити процес вивчення англійської мови за допомогою інсценування, співання пісень, виховувати любов до тварин.

вчитель початкових класів Федячко Ірина Романівна

Мета уроку: розширити знання учнів про творчість Івана Малковича; ознайомитися з різдвяною історією “Золотий павучок”; вчити визначати головну думку твору; вдосконалювати навички правильного та свідомого Читати далі ..

вчитель початкових класів Ніколащук Тетяна Михайлівна

Збірка казок для позакласного читання Збірка містить казки : “Казки дракона Омелька” за сучасним українським автором Сашком Дерманським; “Летючий корабель” українська народна казка; “Оле – Читати далі ..

вчитель початкових класів Ніколащук Тетяна Михайлівна

Презентація на тему “Головні та другорядні члени речення”. Презентація допоможе учням швидко та легко зрозуміти що таке головні та другорядні члени речення, розібратися, в чому Читати далі ..

Вчитель початкових класів Іванова Алла Олексіївна

Конспект виховного заходу “Осінній квест” розроблено для проведення свята осені у для учнів 1-4 класів. Містить цікаві завдання для розвитку логічного мислення, загадки, конкурси, музичні Читати далі ..

вчитель початкових класів Галенко Виктория Олександрівна

Поглибити знання учнів про життя і творчість Василя Сухомлинського. Удосконалювати навички правильного й виразного читання та навички літературного аналізу; формувати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв`язки; пробудити Читати далі ..

вчитель Кухар Олена Миколаївна

Робота складається з завдань на перетворення одиниць вимірювання довжини, маси, часу.Також задача на знаходження периметра та площі фігури, побудову.Міститься задача на знаходження четвертого пропорційного.

вчитель початкових класів Чайка Наталя Петрівна

Значення слова. Образні слова, словосполучення. Пряме та переносне значення слів. Однозначні, багатозначні слова. Близькі і протилежні за значенням слова.

1 2 3 48