1 2 3 18

вчитель початкових класів Лісовська Олена Володимирівна

Інтегрований урок   ( Я досліджую світ, трудове навчання) Виробляємо у дітей цілісне бачення світу та самого себе. Формуємо навички пошукової діяльності, розвиваємо спостережливість, здатність креативно Читати далі ..

вчитель історії та правознавства Вернигора Любов Леонідівна

Конспект + презентація до відкритого уроку з правознавства для учнів 9 класу.

вчитель початкових класів Кручина Олена Василівна

Представлена на ваш розсуд презентація містить детальний опис кожної із восьми планет Сонячної системи, безліч цікавих фактів, фото. Діти мають змогу ознайомитися ще й з Читати далі ..

вчитель початкових класів Варавенко Олена Василівна

Поглибити знання учнів про комах; ознайомитися із особливостями будови їхнього тіла; ознайомити дітей з життям та творчістю Л. І. Глібова, із жанром байки, вчити передавати Читати далі ..

вчитель початкових класів Лях Віра Миколаївна

Інтегруються уроки природознавства та літературного читання. Тема з природознавства “Зимуючі птахи” вдало поєднується з тематикою поезії А. Качана та Л. Костенко. Отже, оптимальним варіантом для Читати далі ..

вчитель початкових класів Щербина Валентина Василівна

на протязі всього уроку діти знайомились з ознаками тварин, їх будовою, пристосуванням до умов існування. При цьому самостійно зробили висновок суттєвої відмінності звірів від інших Читати далі ..

вчитель початкових класів Скитиба Ніна Василівна

Конспект уроку містить цікаві прийоми для кращого засвоєння знань про істотні ознаки риб, їх будову та різноманітність. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Літвінова Лідія Олександрівна

Тема уроку: «Які в осені прикмети? Осінні місяці».Тип даного уроку: урок формування умінь та навичок.Основна дидактична мета: ознайомити школярів з осінніми місяцями, осінніми прикметами. Розкрити Читати далі ..

вчитель початкових класів Позднякова Тетяна Юріївна

Конспект уроку з природознавства для 1 класу на тему: ” Значення води у природі та житті людини”. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Бронська Любов Олександрівна

Мультимедійний матеріал з природознавства для 4 класу. Вивчення океанів. Вікно перегляду презентації Вікно перегляду презентації Вікно перегляду презентації Вікно перегляду презентації

вчитель початкових класів Лагода Наталія Олександрівна

Методична розробка інтегрованого уроку у 3 класі (природознавство, українська мова). Дана методична розробка допоможе провести інтегрований урок навіть вчителю-початківцю. Вона є модифікаційною за інноваційним потенціалом, Читати далі ..

вчитель початкових класів Ходакова Тетяна Миколаївна

Сьогодення вимагає повноцінної адаптації першокласників до умов здобуття знань у НУШ. Підсумкові дні тематичних тижнів ,в які влучено і ранкові зустрічі ,якнайкраще сприяють підвищенню психологічного Читати далі ..

вчитель біології і основ здоров'я Іванчак Руслана Іванівна

В даній презентації показано перші весняні квіти у віршованій формі. Метою презентації є виховання в учнів бережливого ставлення до природи. Вікно перегляду презентації

вчитель початкових класів Юдіна Діна Вікторівна

Розробка відкритого уроку з природознавства для учнів 4 класу на тему: “Австралія – найсухіший материк. Особливості природи”. Урок побудовано у формі уявної подорожі материками. У Читати далі ..

вчитель початкових класів Вихрович Олена Євгенівна

Урок має на меті:– узагальнити і закріпити знання учнів про об’єкти неживої природи;– вчити зіставляти предмети неживої природи за однією ознакою;– вчити аналізувати, робити висновки;– Читати далі ..

вчитeль початкових класів Крутько Катeрина Валeріївна

Сформувати поняття про водойми України, дати поняття про джерело, річку (її будову, складові частини), озеро, болото і море; навчити дітей їх розрізняти; розвивати пізнавальний інтерес, Читати далі ..

вчитель початкових класів Сичук Меланія Охрімівна

Інтегрований урок з української мови та природознавства на тему “Узагальнення та систематизація вивченого по темі «Іменник як частина мови». (Українська мова). Заповідні території рідного краю. Читати далі ..

вчитель початкових класів Вихрович Олена Євгенівна

Інтегрований урок з предметів: літературне читання, природознавство, я у світі. Що має на меті познайомити учнів з казкою Вадима Скомаровського, вчити оцінювати вчинки героїв казки; Читати далі ..

вчитель образотворчого мистецтва Артеменко Лариса Василівна

Інтегрований урок в 3 класі з образотворчого мистецтва, природознавства та позакласного читання з нетрадиційною технікою роботи зубною щіткою на тему «Як птахи врятували ліс» Вікно Читати далі ..

вчитель початкових класів Качан Галина Борисівна

На сучасному етапі STEM-освіта є інноваційним, необхідним та надійним інструментом, який допомагає вчителю розвивати у школярів здібності новаторів. Крім орієнтованого підходу до навчання, до переваг Читати далі ..

вчитель початкових класів Онищенко Лариса Миколаївна

Тема уроку дозволить дітям розширити свої знання про різноманітність тварин у природі, Метою уроку є закріпити сформовані поняття «вид», « група» тварин. Розвивати вміння порівнювати, Читати далі ..

вчитель початкових класів Шандор Валентина Володимирівна

Запропонований матеріал, дібраний за принципом тематичної інтеграціїї, сприяє формуванню в молодших школярів цілісної картини світу, поглибленню та розширенню знань та діапазону їх практичного застосування у Читати далі ..

вчитель біології та географії Харченко Інна Олексіївна

Матеріал містить інформацію, яку можна використати для проведення тижня біології та географії, природознавства. Вікно перегляду документа

вчитель початкових класів Шиш Олена Іванівна

Мета даного проекту дати знання учням про властивості корисних копалин (крейда, граніт);розвивати у молодших школярів кругозір, дослідницькі навички в практичній роботі. Вікно перегляду документа Вікно Читати далі ..

вчитель початкових класів Прохорчук Наталія Вікторівна

Конспект уроку для учнів 3-х класів. Запропонована цікава інформація про групи рослин. Дидактичні ігри. Конспект уроку Вікно перегляду документа

1 2 3 18