mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з природознавства та літературне читання для 2-го класу на тему «… Для когось крихта хліба – це дрібниця, а для пташки – жить чи замерзать»

Інтегруються уроки природознавства та літературного читання. Тема з природознавства “Зимуючі птахи” вдало поєднується з тематикою поезії А. Качана та Л. Костенко. Отже, оптимальним варіантом для проведення таких уроків є інтегрований урок. Він дає можливість змінювати види діяльності та переключати увагу з наукових понять на лірику, це забезпечує здоров’язберігаючі функції уроку, економить час, дає можливість легко і невимушено засвоїти знання.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
63

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Урок набуття нових знань об’єднує різні навчальні предмети, що зумовлює формуванню гармонійного розвитку дитини. Урок має і виховне значення.Робота в групах носить творчий характер. Дякую.

  2. На уроці учні взаємодіють усно, сприймають та використовують інформацію для досягнення життєвих цілей у різних комунікативних ситуаціях. Здійснюється аналіз, критичне оцінювання. Один вид діяльності змінює інший, що попереджає перевантаження.

  3. Інтегрований урок з природознавства та літературного читання сприятиме впровадженню в практику інноваційних педагогічних технологій,які забезпечать інтеграцію різнопредметних знань і вмінь із різних видів діяльності.Це дає можливість легко засвоїти тему. Дякую