Конспект інтегрованого уроку з природознавства та літературне читання для 2-го класу на тему «… Для когось крихта хліба – це дрібниця, а для пташки – жить чи замерзать»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з природознавства та літературне читання для 2-го класу на тему «… Для когось крихта хліба ...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Підвисочанська ЗОШ I-III ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Інтегруються уроки природознавства та літературного читання. Тема з природознавства “Зимуючі птахи” вдало поєднується з тематикою поезії А. Качана та Л. Костенко. Отже, оптимальним варіантом для проведення таких уроків є інтегрований урок. Він дає можливість змінювати види діяльності та переключати увагу з наукових понять на лірику, це забезпечує здоров’язберігаючі функції уроку, економить час, дає можливість легко і невимушено засвоїти знання.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Відразу видно, що у процесі проведення інтегрованого уроку Ви вміло й ефективно керуєте принципами засвоєння і застосування знань, формуєте мислення школярів, а головне – підвищується мотивація навчання. Дякую!

  2. Урок набуття нових знань об’єднує різні навчальні предмети, що зумовлює формуванню гармонійного розвитку дитини. Урок має і виховне значення.Робота в групах носить творчий характер. Дякую.

  3. На уроці учні взаємодіють усно, сприймають та використовують інформацію для досягнення життєвих цілей у різних комунікативних ситуаціях. Здійснюється аналіз, критичне оцінювання. Один вид діяльності змінює інший, що попереджає перевантаження.

  4. Інтегрований урок з природознавства та літературного читання сприятиме впровадженню в практику інноваційних педагогічних технологій,які забезпечать інтеграцію різнопредметних знань і вмінь із різних видів діяльності.Це дає можливість легко засвоїти тему. Дякую