super@urok-ua.com

Інтегрований урок у 2 класі Тема Природознавство. Як змінюється навесні життя звірів? Основи здоров’я. Відпочинок на природі. Літературне читання. Олександр Копиленко “Весна у лісі.” Урок-подорож «У веснянім царстві звірів»

Автор матеріалу: Інтегрований урок у 2 класі Тема Природознавство. Як змінюється навесні життя звірів? Основи здоров’я. Відпочинок на при...

Міністерство освіти і науки готує реформи української шкільної освіти. Починається оновлення змісту і методів навчання з початкової ланки. Аналізуючи програму початкових класів, можна зробити висновок, що навчальний матеріал з предметів вивчається розрізнено, деякий матеріал дублюється. Тому я з’єднала матеріал уроків природознавства, літературного читання і основ здоров’я. Теми даних уроків майже збігаються, уроки містять схожий навчальний матеріал, який доповнює кожен з цих уроків. Інтеграція уроків сприяє зростанню обсягу інформації, зменшенню часу на засвоєння. З’єднання різних предметів, в даному разі природознавства, основ здоров’я і літературного читання, формує у дітей цілісне сприйняття навколишнього світу, запобігає перевантаженню.
Форма проведення цього інтегрованого уроку нестандартна – урок- подорож. Він відповідає психологічному стану молодших школярів, спонукають до активної пізнавальної діяльності, розвивають мислення, комунікативні навички.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Є цікаві аспекти цього інтегрованого уроку, наприклад, проходження станцій, які потрібно подолати. На мою думку, інтерактивні методи і прийоми потрібно було більш осучаснити. Підведення підсумків уроку є, а оцінювання результатів немає.

  2. Конспект уроку можна взяти у багаж до “Нової школи”. Вдала інтеграція. Особливо сподобалася станція “Театральна”. З вашого дозволу, додам до методичної копілки. Дякую.