mail@urok-ua.com

Інтегрований урок у 2 класі Тема Природознавство. Як змінюється навесні життя звірів? Основи здоров’я. Відпочинок на природі. Літературне читання. Олександр Копиленко “Весна у лісі.” Урок-подорож «У веснянім царстві звірів»

Міністерство освіти і науки готує реформи української шкільної освіти. Починається оновлення змісту і методів навчання з початкової ланки. Аналізуючи програму початкових класів, можна зробити висновок, що навчальний матеріал з предметів вивчається розрізнено, деякий матеріал дублюється. Тому я з’єднала матеріал уроків природознавства, літературного читання і основ здоров’я. Теми даних уроків майже збігаються, уроки містять схожий навчальний матеріал, який доповнює кожен з цих уроків. Інтеграція уроків сприяє зростанню обсягу інформації, зменшенню часу на засвоєння. З’єднання різних предметів, в даному разі природознавства, основ здоров’я і літературного читання, формує у дітей цілісне сприйняття навколишнього світу, запобігає перевантаженню.
Форма проведення цього інтегрованого уроку нестандартна – урок- подорож. Він відповідає психологічному стану молодших школярів, спонукають до активної пізнавальної діяльності, розвивають мислення, комунікативні навички.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
601

3 коментарі

  1. Є цікаві аспекти цього інтегрованого уроку, наприклад, проходження станцій, які потрібно подолати. На мою думку, інтерактивні методи і прийоми потрібно було більш осучаснити. Підведення підсумків уроку є, а оцінювання результатів немає.

  2. Конспект уроку можна взяти у багаж до “Нової школи”. Вдала інтеграція. Особливо сподобалася станція “Театральна”. З вашого дозволу, додам до методичної копілки. Дякую.