Конспект інтегрованого уроку з природознавства і основ здоров’я на тему «Повітря та його властивості.Відпочинок на природі. Безпека відпочинку»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з природознавства і основ здоров’я на тему «Повітря та його властивості.Відпочинок на...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: КЗ "Василівська гімназія "Сузір*я"-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Знайомство з властивостями повітря розширюватися та стискатися; формування вміння виконувати досліди, робити висновки, міркувати за аналогією. Формувати уявлення, що людина-це частка живої природи; виховувати любов до природи, дбайливе ставлення до неї. Формувати життєві компетенції; розвивати пізнавальний інтерес.

Конспект інтегрованого уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Релаксація, відео, групова робота, “мозкова атака”, “асоціативний кущ”, проведення дослідів – все це є на Вашому сучасному, інтерактивному уроці. Школярі знайомляться з властивостями повітря, його значенням в природі, цінністю для людини, виконають завдання Незнайка. Дякую.

  2. Очікування сюрпризу, гадаю, вже налаштовує учнів працювати якнайкраще. Дослідницька робота формує критичне мислення, розвиває спостережливість. Погода від Сорок сподобалась, гарний задум. Дякую.

  3. Інтерактивні методи, застосовані під час уроку сприяють реалізації пізнавальних інтересів і потреб особистості, особлива увага приділяється організації процесу ефективної комунікації (робота в групах). Сподобались чіткі короткі правила про поведінку у лісі, змістовна презентація до уроку.