Посібник “Птахи” та конспект уроку і презентація з природознавсва «Як змінюється життя звірів восени? Підготовка звірів до зими»

Автор публікації
Автор матеріалу: Посібник “Птахи” та конспект уроку і презентація з природознавсва «Як змінюється життя звірів восени? Підгот...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

В посібнику зібрані матеріали по темі «Птахи». У ньому представлені різноманітні матеріали, які можуть бути використані вчителями початкових класів на уроках природознавства, літературного читання та української мови, а також під час проведення виховних заходів. Також презентація до уроку в 2 класі з природознавства «Де зимують звірі взимку».

Посібник “Птахи”

Вікно перегляду документа

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Сучасний, інтерактивний урок, на якому відбувається колективне, групове, індивідуальне навчання, застосовані інтерактивні вправи: робота в групах, розвиваюча гра, перегляд відеороликів та мультфільму, вправ “Знаємо-дізналися”, творча вправа “Розмальовка”, рефлексія. Застосовуючи активні методики, Ви впливаєте на розум і почуття дітей. Дякую. Дуже гарний урок.

  2. Познайомилася з уроком, хочеться зазначити, що організована таким чином робота розширює кругозір дітей, сприяє розвитку мислення, сприйняття, формує у дітей основи екологічної культури, добре, що використовуєте презентацію.

  3. Безперечно, таким матеріалом скористається чимала кількість Ваших колег, адже Вами здійснена плідна робота над поданими розробками. Сподобався урок, який гарно продуманий, адже насичений інтерактивними вправами, вдало організовується робота в групах, пропонується перегляд мультфільму. Дякую!

  4. Дуже цікавий матеріал, вчитель використав пізнавальні вправи, які розвивають уяву, мислення виховують інтерес до життя птахів.З задоволенням буду використовувати в своїй роботі.