mail@urok-ua.com

Посібник “Птахи” та конспект уроку і презентація з природознавсва «Як змінюється життя звірів восени? Підготовка звірів до зими»

В посібнику зібрані матеріали по темі «Птахи». У ньому представлені різноманітні матеріали, які можуть бути використані вчителями початкових класів на уроках природознавства, літературного читання та української мови, а також під час проведення виховних заходів. Також презентація до уроку в 2 класі з природознавства «Де зимують звірі взимку».

Посібник “Птахи”

Конспект уроку

Презентація до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
227

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Познайомилася з уроком, хочеться зазначити, що організована таким чином робота розширює кругозір дітей, сприяє розвитку мислення, сприйняття, формує у дітей основи екологічної культури, добре, що використовуєте презентацію.

  2. Безперечно, таким матеріалом скористається чимала кількість Ваших колег, адже Вами здійснена плідна робота над поданими розробками. Сподобався урок, який гарно продуманий, адже насичений інтерактивними вправами, вдало організовується робота в групах, пропонується перегляд мультфільму. Дякую!

  3. Дуже цікавий матеріал, вчитель використав пізнавальні вправи, які розвивають уяву, мислення виховують інтерес до життя птахів.З задоволенням буду використовувати в своїй роботі.