mail@urok-ua.com

Конспект уроку з природознавства у 2 класі на тему “Як змінюється життя птахів восени”

Урок природознавства з елементами інтеграції на тему “Як змінюється життя птахів восени” особливо актуальний в умовах оновлених навчальних програм, коли стоїть завдання розвантажити навчальні програми, уникнути повторення однакових тем з різних предметів. До уроку додається презентація.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Конспект насичений різними видами роботи. Цікава мотивація уроку. Хочеться відмітити роботу з картою. Зацікавили сигнальні (рухами, діями) ігри “Перелітний – зимуючий”, “Оплески”. Дякую, Тетяно Іванівно, за публікацію.

  2. Урок чіткий за своєю структурою, відповідає вимогам програми. На початку уроку проведено спостереження за погодою, використано мотиваційний момент. Теоретичний матеріал розкривається послідовно. На етапі закріплення проведено тестування, ігрові моменти з великим виховним впливом на учнів.

  3. Початок уроку є максимально доброзичливим, щирим і відкритим. Виклад нового матеріалу був логічним, грамотним, на високому теоретичному та одночасно доступному для дітей рівні. Завдяки ігровим вправам урок став цікавим і насиченим. Дуже хороша презентація.