mail@urok-ua.com

Конспект відкритого уроку з природознавства для 2 класу на тему “Як змінюється восени життя птахів?”

Сьогодення потребує від педагога – практика високого професіоналізму, володіння сучасними технологіями навчання і виховання, бажання та вміння постійно вчитися й самовдосконалюватися, творчого підходу з одного боку й деякої прагматичності та раціоналізму з іншого. Тому пропонуємо урок, в якому використані сучасні прийоми управління класом.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок побудований на використанні великої кількості цікавих завдань, ігрових моментів, наочності. Тема розкрита доступно, змістовно. Все у Вас продумано вдало. Використана презентація дозволить істотно підвищити показники розуміння та запам’ятовування знань про птахів. Дякую.

  2. Вчителем використано гарний матеріал у розробці уроку, за яким учні зможуть ознайомитися із особливостями життя птахів. Ігрові форми роботи – це саме той вид діяльності на уроці, що допоможе учням збагнути розкриття теми. Дуже доречна тестова робота. Дякую!

  3. На уроці вчитель формує предметні та ключові компетентності, створює ситуацію успіху на початку уроку. Використовується багато дидактичних ігр. Проблемні питання сприяють розвитку критичного мислення.