Конспект з літературного читання для учнів 2-го класу на тему. Твори для дітей Л. Костенко. Поняття “переносне значення слів”. Ліна Костенко “Білочка восени”.

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект з літературного читання для учнів 2-го класу на тему. Твори для дітей Л. Костенко. Поняття “переносне зна...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект з літературного читання для учнів 2-го класу на тему. Твори для дітей Л. Костенко. Поняття “переносне значення слів”. Ліна Костенко “Білочка восени”.
Урок літературного читання розроблено згідно з чинною програмою навчального предмета «Літературне читання» для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою зі змінами, 2016 р.; за підручником В.О. Науменко).
Тема вивчається у ІІ семестрі 2 класу.
Основне завдання уроку – розвиток пізнавальних інтересів засобами читацької діяльності, формування читацької компетентності молодших школярів.
На уроці, враховуючи вікові особливості другокласників, використано сучасні освітні технології: інтерактивні,ігрові,особистісно-орієнтовані.
Поряд із фронтальними та індивідуальними формами роботи молодші школярі залучені до колективної діяльності (парна, групова робота).
Види робіт на уроках сприяють розвитку психічних процесів: пам’яті, уяви, уваги, мислення і впливають на формування ключових компетентностей школярів.
Багато уваги приділено становленню і розвитку якостей дитини-читача, здатної до самостійної читацької діяльності та спрямовано на її мовленнєвий, літературний та інтелектуальний розвиток.
Дібраний додатковий матеріал допомагає розвитку пізнавальних інтересів, мотивує до вивчення предмета.
Таким чином,під час уроку доцільно використовувати вищезазначені форми, методи та прийоми роботи, які зацікавлять учнів, сприятимуть всебічному розвитку особистості та підвищенню пізнавальних інтересів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Вчителька створила сучасний, інноваційний урок. Планування навчальної діяльності дозволяє раціонально використати час на уроці. Запропоноване відео робить урок пізнавальним.Світлана Михайлівна вдало формує читацьку компетентність учнів, використовуючи інтерактивні методи навчання.