Конспект уроку з літературного читання для 2 класу “Поетична скринька. Ліна Костенко “Соловейко застудився”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання для 2 класу “Поетична скринька. Ліна Костенко “Соловейко застудився&#...
Посада: учитель початкових класів
Місце роботи: Тернівський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок літературного читання з використанням інноваційних технологій. Застосовані міжпредметні зв‘язки з іншими предметами.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Додані фотографії свідчать про те, що урок дійсно був проведений і відповідає вимогам нової української школи. Дібрані цікаві форми роботи, тому діти (впевнена) працювали з бажанням. Бажаю вчительці подальших успіхів!

  2. Поетична майстерня поглиблює читацькі навички учнів. Мене зацікавило як вчитель, повідомляючи тему уроку, використала прийом з листом.На уроці розвивається увага, творча фантазія, багато вправ креативного характеру. Дякую.

  3. На уроці Любов Миколаївна відводить багато часу на активну пізнавальну діяльність учнів. Проблемні, практичні методи використовуються впродовж уроку. Вважаю, що учні зрозуміли тему. Мети досягнено.

  4. Урок має ну величезний навчальний матеріал, побудований за останніми вимогами НУШ. А використаних новітніх методів та прийомів стільки, що й важко перелічити. У Вас продумано все гарно, цікаві завдання. Мені сподобалась Ваша робота.

    1. Дякую за коментар,ви правильно оцінили мою роботу. Бажаю вам успіхів.