Урок-квест “Прикметники-синоніми, прикметники-антоніми, прикметники-багатозначні слова. Пряме і переносне значення прикметників” 4 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-квест “Прикметники-синоніми, прикметники-антоніми, прикметники-багатозначні слова. Пряме і переносне значення...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Комунальний заклад "Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Корисними і цікавими є нестандартні уроки. Мета такої роботи – спонукати дітей до постійної активної праці, розвивати інтерес учня до оволодіння предметом. До Вашої уваги пропоную розробку уроку-квесту з української мови разом з презентацією для учнів 4-го класу «Прикметники-синоніми, прикметники-антоніми, прикметники-багатозначні слова. Пряме і переносне значення прикметників»

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Не знаю, чому цей урок анонсовано як квест. І він чудово продуманий, гарні завдання, презентація. Але як на мене, квест – це самостійна робота учнів над виконанням певних завдань, пошук.

  2. Новий стандарт освіти проголошує зміну напрямку навчання у бік практики, інтерактивності та функціональності, покладає відповідальність на учнів, які вільно висловлюючи свою позицію на уроці, співпрацюючи з однокласниками в команді, дбають за результат у процесі. Вчитель демонструє це на даному уроці.

  3. Незвичайний урок, нетипової форми проведення. Презентація допомагає докомлектувати розробку і повноцінно уявити маршрут експедиції. Весь навчально – методичний матеріал уроку відповідає темі, а вправно підібрані завдання сприяють посягненню поставленої мети.