mail@urok-ua.com

Урок-квест “Прикметники-синоніми, прикметники-антоніми, прикметники-багатозначні слова. Пряме і переносне значення прикметників” 4 клас

Корисними і цікавими є нестандартні уроки. Мета такої роботи – спонукати дітей до постійної активної праці, розвивати інтерес учня до оволодіння предметом. До Вашої уваги пропоную розробку уроку-квесту з української мови разом з презентацією для учнів 4-го класу «Прикметники-синоніми, прикметники-антоніми, прикметники-багатозначні слова. Пряме і переносне значення прикметників»

Конспект уроку

Презентація до уроку

 • : Лютко Ольга Михайлівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Комунальний заклад "Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс"
 • Урок-квест
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
2896

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Не знаю, чому цей урок анонсовано як квест. І він чудово продуманий, гарні завдання, презентація. Але як на мене, квест – це самостійна робота учнів над виконанням певних завдань, пошук.

 2. Новий стандарт освіти проголошує зміну напрямку навчання у бік практики, інтерактивності та функціональності, покладає відповідальність на учнів, які вільно висловлюючи свою позицію на уроці, співпрацюючи з однокласниками в команді, дбають за результат у процесі. Вчитель демонструє це на даному уроці.

 3. Незвичайний урок, нетипової форми проведення. Презентація допомагає докомлектувати розробку і повноцінно уявити маршрут експедиції. Весь навчально – методичний матеріал уроку відповідає темі, а вправно підібрані завдання сприяють посягненню поставленої мети.