mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови. Розпізнавання форм прикметника за родовими закінченнями та іменниками, від яких залежать прикметники. Прикметники-синоніми, прикметники-антоніми

Тип уроку. Урок застосування і закріплення знань
Цілі уроку. Пізнавальна: активізувати знання учнів про прикметник, як частину мови; закріпити вміння розпізнавати форми прикметника за родовими закінченнями та іменниками, від яких залежать прикметники; вчити вживати прикметники у мовленні; формувати вміння добирати синоніми і антоніми .
Розвиваюча: розвивати мовлення учнів, збагачувати словниковий запас, вміння аналізувати і робити висновки.
Виховна: виховувати вміння оцінювати свою роботу, толерантність, повагу один до одного.
Завдання уроку: учні повинні закріпити вміння визначати рід прикметників за родовими закінченнями, з допомогою іменника, з яким пов´язаний прикметник; мобілізувати отримані раніше знання, з метою використання їх при виконанні різноманітних завдань; вдосконалювати вміння добирати синоніми, антоніми; вчитися критично оцінювати свою роботу на уроці; працювати чітко, злагоджено у колективі.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дуже гарний, позитивний урок. Позитивний, в плані обраної форми проведення, адже кожному так хочеться впіймати того птаха щастя, нехай хоч і на уроці. Види роботи вдало розкривають тему уроку, вчать дітей робити висновки, самооцінювання,розвивають мовлення, вчать важливим життєвим компетенціям. Дякую.