super@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання 2 клас. Казка вчить, як на світі жить. Українська народна казка «Лисиця та їжак»

Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання 2 клас. Казка вчить, як на світі жить. Українська народна казка «Лисиця та їжак»

Сучасний урок відповідає вимогам Програми та Державного стандарту. Навчає учнів правильно висловлювати свої думки, характеризувати героїв казки, удосконалювати діалогічне мовлення, працювати в парах та в групі; розвивати увагу, пам᾽ять, швидкість,виразність та правильність мовлення; виховувати бажання бути чесним і ніколи нікого не обманювати.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Звичайний, без “родзинок” урок літературного читання. Однотипні завдання для учнів: читання і відповіді на запитання (в основному). Як використовувалися ілюстрації? У конспекті нічого не сказано про відеоматеріали, які є у списку обладнання. Вибачте за мій коментар.

  2. Урок вдалий, казковий, вчить дітей аналізувати прочитане, характеризувати героїв твору, визначати головну думку. Діти багато читають, що важливо на уроці читання. Вчитель використовує практичні, доступні форми роботи. Дякую.

  3. Гарний сучасний урок, містить і наукову інформацію, поглиблюючи знання дітей про тварин, вчитель навчає учнів правильно висловлювати свої думки, характеризувати героїв казки, удосконалювати діалогічне мовлення, працювати в парах та в групі.