super@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу. Тема:Українська народна казка «Лисиця та їжак»

Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання для 2 класу. Тема:Українська народна казка «Лисиця та їжак»

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу. Тема:Українська народна казка «Лисиця та їжак»
Конспект уроку та презентація створені для уроку літературного читання у 2 класі. Цікаві ігри та завдання допоможуть учням засвоїти матеріал уроку, без нудьги розвивати навички читання

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Традиційний за структурою урок літературного читання. Мета сформульована загальними фразами. Багато домашнього завдання отримали діти. Презентацію треба доопрацювати: невиразний естетичний фон, проблеми технічного характеру, 9 слайдів мало (не розкривають хід уроку). Дякую.

  2. Вартий уваги конспект уроку з літературного читання. На етапі актуалізації опорних знань учитель проводить гру “Хто це любить їсти?”, як тільки діти полюбляють такі типові логічні завдання і відразу активізуються. Для мене “Театр” має найбільшу розвивальну цінність на даному уроці.

  3. Чітко проведена робота над актуалізацією знань з теми “казка”, Гра «Хто це любить їсти?» підготовує дітей до теми уроку, прослідковується чіткий зв”язок з природознавством. Мовленнєва розминка продумана ідеально. Діти зацікавлені слуханням твору, бо перед ними поставлене творче завдання – продовжити казку. Вдало проведена словникова робота, підібрані різні види читання(а) Гра «Стоп-старт», Гра «Впіймай помилку», мовчазне, по ролях…). Чітким є аналіз твору. Урок вдалий!

  4. Спасибі за конспект уроку.Запропоновано різні види роботи на уроці читання.Добре проведена словникова робота,вибіркове читання.Багато часу відведено на розвиток мовлення учнів,що зараз дуже важливо,тому що діти мало спілку ються між собою,а більше часу відводять на ігри в інтернеті.

  5. Дякую за конспект уроку та презентацію до нього. Мені сподобалися форми роботи над казкою, але в мене є такі побажання: так як це урок літературного читання, тому в мету уроку треба,я вважаю, обов’язково додати: “учити учнів свідомо та виразно читати; формувати читацьку компетентність”. У конспекті, а саме в ході уроку, слід показати, де вставляти той чи інший слайд із презентації. За методикою рекомендується вчителю казку розповідати, а не читати. Дякую за порозуміння

  6. Урок відповідає сучасним вимогам. Всі завдання дібрано з урахуванням вікових особливостей молодших школярів, націлені на розвиток читацьких навичок . Учні долучаються до самостійного визначення теми і мети уроку. Вчитель впродовж уроку веде навчальний діалог , співпрацюючи з дітьми.