Конспект інтегрованого уроку з літературного читання та математики. 2 клас.Українська народна казка “Рукавичка”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з літературного читання та математики. 2 клас.Українська народна казка “РукавичкаR...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Хрущівський НВК, Золотоніського району, Черкаської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект інтегрованого уроку з літературного читання та математики. 2 клас.Українська народна казка “Рукавичка”
Конспект інтегрованого уроку . Літературне читання. Математика.Природознавство.Українська народна казка “Рукавичка”. Мета уроку:: поглиблювати знання дітей про казку як вид усної народної творчості. Працювати над виразним, правильним читанням; розвивати навички читання тексту в особах; правильно інтонувати речення, переказувати казку близько до тексту, розвивати зв’язне мовлення, мислення.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. За змістовим навантаженням на уроці літературного читання перевага чомусь надавалася природознавству. Сформульовані ключові компетентності з читання — це загальні фрази, які можна використати фактично до будь-якого уроку. Урок перевантажений інформаційно, тому виконати все заплановане неможливо. Вибачте.

  2. Формувати ключові та предметні компетентності – основна мета цього інтегрованого заняття. Учитель вміло організовує групову, випереджувальну роботу. Підібрано багато вправ, завдань. Сподобався підсумок уроку у формі інтерв’ю. Дякую.

  3. Вчитель пропонує нашій увазі інтегрований урок, на якому формує ключові та предметні компетентності з різних предметів. Сподобалась робота з геометричним матеріалом, співпраця у групі, вікторина, клубок казок, випереджувальна робота довідкового бюро.

  4. Маю певні рекомендації до конспекту уроку: учитель підводить дітей до теми уроку з читання, вказує назву казки, а ПОТІТ ЗНОВУ у “слові вчителя” повертається до рукавички. Який сенс витрачати час на уроці, говорячи про одне й теж. Не було чітко оголошено тему інтегрованого уроку. Матеріал про диких і свійських тварин(я так зрозуміла) готували учні самостійно? Слід описати цей момент більш детально, сама неодноразово була свідком заучування учнями матеріалу, обраного самим вчителем. Дякую за матеріал, який можна використати і доопрацювати для себе! Успіхів у роботі!!!!