mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з літературного читання та математики. 2 клас.Українська народна казка “Рукавичка”

Конспект інтегрованого уроку з літературного читання та математики. 2 клас.Українська народна казка “Рукавичка”
Конспект інтегрованого уроку . Літературне читання. Математика.Природознавство.Українська народна казка “Рукавичка”. Мета уроку:: поглиблювати знання дітей про казку як вид усної народної творчості. Працювати над виразним, правильним читанням; розвивати навички читання тексту в особах; правильно інтонувати речення, переказувати казку близько до тексту, розвивати зв’язне мовлення, мислення.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
882

4 коментарі

  1. За змістовим навантаженням на уроці літературного читання перевага чомусь надавалася природознавству. Сформульовані ключові компетентності з читання — це загальні фрази, які можна використати фактично до будь-якого уроку. Урок перевантажений інформаційно, тому виконати все заплановане неможливо. Вибачте.

  2. Формувати ключові та предметні компетентності – основна мета цього інтегрованого заняття. Учитель вміло організовує групову, випереджувальну роботу. Підібрано багато вправ, завдань. Сподобався підсумок уроку у формі інтерв’ю. Дякую.

  3. Вчитель пропонує нашій увазі інтегрований урок, на якому формує ключові та предметні компетентності з різних предметів. Сподобалась робота з геометричним матеріалом, співпраця у групі, вікторина, клубок казок, випереджувальна робота довідкового бюро.

  4. Маю певні рекомендації до конспекту уроку: учитель підводить дітей до теми уроку з читання, вказує назву казки, а ПОТІТ ЗНОВУ у “слові вчителя” повертається до рукавички. Який сенс витрачати час на уроці, говорячи про одне й теж. Не було чітко оголошено тему інтегрованого уроку. Матеріал про диких і свійських тварин(я так зрозуміла) готували учні самостійно? Слід описати цей момент більш детально, сама неодноразово була свідком заучування учнями матеріалу, обраного самим вчителем. Дякую за матеріал, який можна використати і доопрацювати для себе! Успіхів у роботі!!!!