mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з літературного читання та математики. 2 клас.Українська народна казка “Рукавичка”

Конспект інтегрованого уроку з літературного читання та математики. 2 клас.Українська народна казка “Рукавичка”
Конспект інтегрованого уроку . Літературне читання. Математика.Природознавство.Українська народна казка “Рукавичка”. Мета уроку:: поглиблювати знання дітей про казку як вид усної народної творчості. Працювати над виразним, правильним читанням; розвивати навички читання тексту в особах; правильно інтонувати речення, переказувати казку близько до тексту, розвивати зв’язне мовлення, мислення.

Конспект уроку

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
320

Можливість залишати коментарі до публікацій тимчасово закрито!

3 коментарів

  1. Формувати ключові та предметні компетентності – основна мета цього інтегрованого заняття. Учитель вміло організовує групову, випереджувальну роботу. Підібрано багато вправ, завдань. Сподобався підсумок уроку у формі інтерв’ю. Дякую.

  2. Вчитель пропонує нашій увазі інтегрований урок, на якому формує ключові та предметні компетентності з різних предметів. Сподобалась робота з геометричним матеріалом, співпраця у групі, вікторина, клубок казок, випереджувальна робота довідкового бюро.

  3. Маю певні рекомендації до конспекту уроку: учитель підводить дітей до теми уроку з читання, вказує назву казки, а ПОТІТ ЗНОВУ у “слові вчителя” повертається до рукавички. Який сенс витрачати час на уроці, говорячи про одне й теж. Не було чітко оголошено тему інтегрованого уроку. Матеріал про диких і свійських тварин(я так зрозуміла) готували учні самостійно? Слід описати цей момент більш детально, сама неодноразово була свідком заучування учнями матеріалу, обраного самим вчителем. Дякую за матеріал, який можна використати і доопрацювати для себе! Успіхів у роботі!!!!