mail@urok-ua.com

Конспект уроку позакласного читання. Українська народна казка “Кривенька качечка”

Конспект уроку позакласного читання. Українська народна казка “Кривенька качечка”
Мета:  ознайомити  дітей із видами казок ;вчити виділяти в тексті дійових  осіб; давати їм елементарну характеристику; спостерігати за структурою і сюжетом казки; правильно оцінювати поведінку персонажів; формувати навички правильного й  свідомого читання мовчки та вголос; розвивати пам’ять, мислення, увагу; виховувати чуйність,доброзичливість,гостинність,порядність, інтерес до читання.

Конспект уроку

   

Презентація

    

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1023

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Учні подорожують осіннім лісом і , разом з цим, здобувають, закріплюють знання з літературного читання.Уроки позакласного читання завжди незвичайні, такою є і запропонована розробка. Конспект нараховує інтерактивні методи і прийоми.

  2. Цікава гра – подорож переносить у казковий осінній ліс, де учні, мандруючи рядками казки, виконують різноманітні завдання. Завдання автором підібрані цікаві, різнопланові, які відповідають вікові і можливостям .Увесь урок добре продуманий та спланований, витримані необхідні стандарти. Та найбільше вразила презентація, дуже красива!

  3. Руслано Михайлівно! У ході уроку використана достатня кількість прислів’їв. Вражають назви зупинок та презентація, яка логічно пов’язана з конспектом уроку. Ви дуже вдало поєднали вислови, визначення понять із зображеннями. Дякую! Творчіх успіхів!