super@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з літературного читання та англійської мови на тему “По роботі й нагорода . Українська народна казка “Півник і двоє мишенят”.

Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з літературного читання та англійської мови на тему “По роботі й нагорода . Українськ...

Конспект інтегрованого уроку з літературного читання та англійської мови на тему “По роботі й нагорода . Українська народна казка “Півник і двоє мишенят”.
Інтегровані уроки об’єднують блоки знань із різних навчальних предметів навколо однієї теми з метою інформаційного та емоційного збагачення сприймання, мислення, почуттів учнів. Це дає змогу пізнати певне явище з різних сторін, досягти цілісності знань. Даний конспект уроку об’єднує блоки знань з літературного читання та англійської мови навколо теми «Українські народні казки. Розвиток усного мовлення».

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Заярна Алла Федорівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Хрущівський НВК, Золотоніського району, Черкаської області
  • Інтегрований урок конспект
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Інтеграція відкриває для вчителя нові можливості для досягнення поставленої мети на уроці. Сподобалось спілкування англійською мовою головних героїв казки та учнів, робота над образними висловами, вправа “Займи позицію”.

  2. На початку уроку не вистачило роботи з англійської мови, чомусь тільки звичний початок уроку літературного читання. Можна було скоромовку читати на укр.мові, а потім на англійській.
    Вправа “Крісло автора” мені сподобалась, дуже оригінально, я б навіть взяла стілець, прикрасила його і поставила серед класу. Гарна ідея. урок такого типу підтверджує, нічого неможливого немає! Просто треба вірити в себе і хотіти зробити урок ще продуктивнішим!