Урок читання у 1 класі за науково – педагогічним проектом “Інтелект України ” Звук [і], букви Іі . Звуки [йі],букви Її. Українська народна казка « Котик і півник »

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок читання у 1 класі за науково – педагогічним проектом “Інтелект України ” Звук [і], букви Іі . Звуки [йі...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Старокостянтинівський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок читання у 1 класі за науково – педагогічним проектом “Інтелект України ” Звук [і], букви Іі . Звуки [йі],букви Її. Українська народна казка « Котик і півник »
Конспект уроку читання у 1 класі ,за науково -педагогічним проектом “Інтелект України ” (Частина 3 Урок 10 )

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок справді “показовий”, таке відчуття, що розробник його написав, а як насправді на практиці було? Все вдалося? Деякі матеріали уроку справді цікаві, видно, що вчитель підійшов творчо і нестандартно до його побудови. СТОСОВНО “ІНТЕЛЕКТУ УКРАЇНИ” ! згідно розробками науковців на такиих уроках діти багато відпочивають, грають в ігри, релаксають. В конспекті я побачила лише 2 фізкультхвилинки, а де зорові вправи? Бажаю успіху в роботі!

  2. Обрана тема для даного уроку читання в першому класі дуже складна. Мета – об’ємна. Але чи досягла вчителька поставлених цілей? – Ні! Зовсім не було проведено ні вивчення, ні повторення, ні закріплення знань учнів про йотовані букви,а, як показує досвід, подібні упущення ведуть до дисграфії у 2 класі. Крім того не звернула увагу вчителька і на моменти використання букв на письмі. Хотілося б ще підкреслити, що на мій погляд, не досягнуто мети і з проблеми розвитку мовлення, адже учні мали змогу на уроці працювати з тестами та дещо відпрацьовувати свої читацькі навички. Вивчаючи зміст конспекту, виникає ще ряд запитань, тому бажаю Тетяні Іванівні творчих та методичних злетів.

  3. На початку уроку вчитель налаштовує учнів на роботу, задає гарний настрій.Завдання відповідають віковим особливостям першокласників, використовується диференціальний підхід під час читання. Музичні хвилинки є доречними для шестирічок, діти таким чином знімають напругу, що дозволяє надалі плідно працювати.