mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з природознавства та літературного читання “Тварини взимку. Як зимують птахи. Поетичні перлини. Л.Костенко «Синички на снігу», А. Качан «Крихта хліба». 2 клас

Сприяти поглибленню знань школярів про явища в живій природі, про перелітних та осілих птахів; допомогти учням сформувати уявлення про те, як зимують птахи; формувати вміння аналізувати, порівнювати, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між явищами природи, робити висновки, групувати птахів на осілі та перелітні; створити умови для розвитку кмітливості, спостережливості та мислення; виховувати бажання бережливого ставлення до птахів; продовжити ознайомлення із творчістю Л. Костенко, А. Качана; удосконалювати навички виразного читання віршів; вчити аналізувати прочитане, виховувати любов до поетичного слова.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
200

Один коментар

  1. Конспект зацікавлює змістом, наявністю інтерактивних вправ. Учні аналізують, порівнюють, роблять висновки, одним словом, розвиваються. Перегляд відео про зимівлю птахів урізноманітнює роботу на уроці.