Конспект інтегрованого уроку з природознавства та літературного читання з теми “Комахи. Л.Глібов байка Коник-стрибунець”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з природознавства та літературного читання з теми “Комахи. Л.Глібов байка Коник-стриб...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Галаганівський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Поглибити знання учнів про комах; ознайомитися із особливостями будови їхнього тіла; ознайомити дітей з життям та творчістю Л. І. Глібова, із жанром байки, вчити передавати в інтонації характери дійових осіб, оцінювати їхні вчинки, виявляти мотиви їхньої поведінки; розвивати спостережливість, творчу уяву, допитливість, увагу, зв’язне мовлення; виховувати бережне ставлення до природи та комах, виховувати працелюбність.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Результати інтеграційного підходу до навчання вагомі – це і розвиток творчого мислення, пізнавального інтересу; формування світогляду учня, його ставлення до навколишнього світу і т.д. Такі уроки мають великий потенціал. Дякую!

  2. Метою природничої освітньої галузі є формування компетентностей в галузі природничих наук, розвитку здібностей , які забезпечують успішну взаємодію з природою. Вчитель вдало досягає даної мети шляхом інтеграції та використання інноваційних методів.

  3. На початку інтегрованого уроку синоптики зарядили позитивним настроєм. Учитель використовує цікаві форми роботи: хвилинка-цікавинка, гра”Лего”, робота в групах. На мою думку,такий урок буде мати чудовий результат. Дякую.