mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з природознавства та літературного читання з теми “Комахи. Л.Глібов байка Коник-стрибунець”

Поглибити знання учнів про комах; ознайомитися із особливостями будови їхнього тіла; ознайомити дітей з життям та творчістю Л. І. Глібова, із жанром байки, вчити передавати в інтонації характери дійових осіб, оцінювати їхні вчинки, виявляти мотиви їхньої поведінки; розвивати спостережливість, творчу уяву, допитливість, увагу, зв’язне мовлення; виховувати бережне ставлення до природи та комах, виховувати працелюбність.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
70

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Метою природничої освітньої галузі є формування компетентностей в галузі природничих наук, розвитку здібностей , які забезпечують успішну взаємодію з природою. Вчитель вдало досягає даної мети шляхом інтеграції та використання інноваційних методів.

  2. На початку інтегрованого уроку синоптики зарядили позитивним настроєм. Учитель використовує цікаві форми роботи: хвилинка-цікавинка, гра”Лего”, робота в групах. На мою думку,такий урок буде мати чудовий результат. Дякую.