ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ (УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА – ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА) 6 КЛАС «ЯК ДБАЄШ, ТАК І МАЄШ» ЗА БАЙКАМИ Л. І. ГЛІБОВА «КОНИК-СТРИБУНЕЦЬ» ТА ТВОРОМ ЕЗОПА «МУРАХИ І ЦИКАДА»

Автор публікації
Автор матеріалу: ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ (УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА – ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА) 6 КЛАС «ЯК ДБАЄШ, ТАК І МАЄШ» ЗА Б...
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Желаннівський НВК Ясинуватського району Донецької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мій інтегрований урок позакласного читання допоможе учням поглибити знання про байку як жанр літератури;формувати навички порівняльного аналізу ідейно-тематичного спрямування творів Езопа та Глібова;розвивати логічне мислення,спостережливість,творчі здібності учнів,;прищеплювати інтерес до рідного слова,виховувати моральні духовні якості учнів.
Використання ігрових форм роботи сприятиме ефективнішому засвоєнню матеріалу, за допомогою завдань учні зможуть визначити свої знання з теми.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Щиро вдячна колезі за можливість ознайомитися із конспектом цікавого уроку. Гарна мотивація навчальної діяльності у вигляді байки. Актуалізація знань проведена за допомогою технології “Незакінчені речення” та ігор (“Упізнай персонажа”, “Пінг-понг”).Компаративний аналіз байок — оптимальна форма для даної теми. Єдине, чого бракує,– зазначеної у списку обладнання презентації. Дякую.