mail@urok-ua.com

ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК ПОЗАКЛАСНОГО ЧИТАННЯ (УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА – ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА) 6 КЛАС «ЯК ДБАЄШ, ТАК І МАЄШ» ЗА БАЙКАМИ Л. І. ГЛІБОВА «КОНИК-СТРИБУНЕЦЬ» ТА ТВОРОМ ЕЗОПА «МУРАХИ І ЦИКАДА»

Мій інтегрований урок позакласного читання допоможе учням поглибити знання про байку як жанр літератури;формувати навички порівняльного аналізу ідейно-тематичного спрямування творів Езопа та Глібова;розвивати логічне мислення,спостережливість,творчі здібності учнів,;прищеплювати інтерес до рідного слова,виховувати моральні духовні якості учнів.
Використання ігрових форм роботи сприятиме ефективнішому засвоєнню матеріалу, за допомогою завдань учні зможуть визначити свої знання з теми.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Щиро вдячна колезі за можливість ознайомитися із конспектом цікавого уроку. Гарна мотивація навчальної діяльності у вигляді байки. Актуалізація знань проведена за допомогою технології “Незакінчені речення” та ігор (“Упізнай персонажа”, “Пінг-понг”).Компаративний аналіз байок — оптимальна форма для даної теми. Єдине, чого бракує,– зазначеної у списку обладнання презентації. Дякую.