mail@urok-ua.com

«Я так її, я так люблю…» – інтегрований урок англійської мови та української літератури, присвячений Дню святого Валентина (за творчістю Тараса Шевченка та матеріалами до Дня закоханих)

Серед десяти ключових компетентностей Нової української школи чільне місце посідає формування соціальних і громадянських компетентностей, що передбачають усі форми поведінки, які потрібні для ефективної та конструктивної участі у громадському житті, уміння працювати з іншими на результат, попереджати і розв’язувати конфлікти, досягати компромісів. Запропонований інтегрований захід допоможе розвинути уміння передавати цікаву інформацію українською та англійською мовами, поглибити знання учнів про життя і творчість усесвітньо відомого митця Тараса Шевченка, розвивати творчість, естетичні смаки, духовність, уміння коректно висловлювати інтимні почуття. Тому вивчення української літератури та іноземної мови, українських та світових традицій, обрядів, символів необхідне кожному підліткові у дорослому житті. Про що і йдеться в поданому матеріалі.

Вікно перегляду документа

Презентація №1

Вікно перегляду презентації

Презентація №2

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобалась інтрига на початку уроку, коли учні не знають, кого ж любив Шевченко. Спочатку взагалі було складно зрозуміти, як вчителі поєднають день закоханих із творчістю Шевченка. Ознайомившись із конспектом все стало на свої місця. Дякую за творчий підхід.

  2. Дана розробка – чудовий приклад інтегрованого уроку. Вчителі плідно попрацювали аби підготувати її. Мені дуже сподобалася презентація про коханих жінок Тараса Григоровича Шевченка, не бачила раніше такого матеріалу. Дякую за цікавий урок та бажаю Вам,дорогі колеги, творчої наснаги та гарних учнів.

  3. Подана розробка заняття – справжня знахідка. Захід дуже цікавий, сучасний. Презентації є корисними та доступними для сприйняття, матеріал гарно і вдало підібраний.Тема дуже доречна. необхідна вчителям для використання. За допомогою використаних методів та прийомів роботи учні можуть грунтовно опрацювати відомості про Тараса Шевченка, розвиватимуть свої творчі здібності, духовність