Конспект з української мови для 5 класу на тему: Декламування творів Тараса Григоровича Шевченка і виразне читання

Конспект з української мови для 5 класу на тему: Декламування творів Тараса Григоровича Шевченка і виразне читання
Конспект з української мови для 5 класу на тему: Декламування творів Тараса Григоровича Шевченка і виразне читання. До архіву входять: конспект та презентація до уроку.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Декламування творів Тараса Григоровича Шевченка і виразне читання – так анонсовано урок. Але віршам відведено час в кінці уроку. Думала, що будуть зразки читання поезій видатними акторами, налаштування на виразне читання. Побачила, що учитель сам говорить весь урок, а діти, мабуть, нишком готуються і повторюють вірші.

  2. al igual que miisurkabekt, que no te vea por aqui, que te hago trozos y te mando por correo en un envio NACIONAL a tu casaOs creeis mucho, pero si no fuera por la emigracion hacia cataluña en el S XX seriais mierd4

  3. Юлія Віталіївна гарно побудувала узагальнення та систематизацію отриманих знань у вигляді презентації, яку коментували учні.Слід більше звернути увагу на декламування віршів, адже саме такою є тема уроку. Презентація наповнює урок змістом. Дякую!

  4. Зміст уроку відповідає вимогам навчальної програми. Підібрано багато додаткової інформації, яка викликає пізнавальний інтерес в учнів.На жаль, даний урок є не повним. На мою думку, при розгляді даної теми варто було б звернути більшу увагу на твори Шевченка, на їх вивчення, читання, аналіз. В анатоції вказаний не урок літератури,а мови. Бажаю успіхів , творчого натхнення!