super@urok-ua.com

Конспект з української мови для 5 класу на тему: Декламування творів Тараса Григоровича Шевченка і виразне читання

Автор матеріалу: Конспект з української мови для 5 класу на тему: Декламування творів Тараса Григоровича Шевченка і виразне читання

Конспект з української мови для 5 класу на тему: Декламування творів Тараса Григоровича Шевченка і виразне читання
Конспект з української мови для 5 класу на тему: Декламування творів Тараса Григоровича Шевченка і виразне читання. До архіву входять: конспект та презентація до уроку.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Декламування творів Тараса Григоровича Шевченка і виразне читання – так анонсовано урок. Але віршам відведено час в кінці уроку. Думала, що будуть зразки читання поезій видатними акторами, налаштування на виразне читання. Побачила, що учитель сам говорить весь урок, а діти, мабуть, нишком готуються і повторюють вірші.

  2. al igual que miisurkabekt, que no te vea por aqui, que te hago trozos y te mando por correo en un envio NACIONAL a tu casaOs creeis mucho, pero si no fuera por la emigracion hacia cataluña en el S XX seriais mierd4

  3. Юлія Віталіївна гарно побудувала узагальнення та систематизацію отриманих знань у вигляді презентації, яку коментували учні.Слід більше звернути увагу на декламування віршів, адже саме такою є тема уроку. Презентація наповнює урок змістом. Дякую!

  4. Зміст уроку відповідає вимогам навчальної програми. Підібрано багато додаткової інформації, яка викликає пізнавальний інтерес в учнів.На жаль, даний урок є не повним. На мою думку, при розгляді даної теми варто було б звернути більшу увагу на твори Шевченка, на їх вивчення, читання, аналіз. В анатоції вказаний не урок літератури,а мови. Бажаю успіхів , творчого натхнення!