mail@urok-ua.com

Урок української мови в 6 класі на тему «Творення прикметників. Написання прикметників із суфіксами -еньк, -есеньк, -ісіньк, -ськ, -зьк, -цьк». Побудований на матеріалі з життя і творчості Т.Г. Шевченка з використанням ігрових моментів та мультимедійних засобів

Урок української мови в 6 класі на тему « Творення прикметників. Написання прикметників із суфіксами – еньк, -есеньк, -ісіньк, -ськ, зьк, -цьк.» побудований на матеріалі з життя і творчості Т.Г. Шевченка з використанням ігрових моментів та мультимедійних засобів. Інтеграція з літературою дає змогу інтенсифікувати розвиток логічного мислення, самостійність суджень, за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу виховувати повагу до Тараса Григоровича Шевченка та його творчості, прагнення виконувати заповіти Кобзаря.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
162

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. На уроці української мови
    присутній дух змагання, де формуються предметні та ключові компетентності.Сподобалося гармонійне поєднання лінгвістичної теми з літературознавчою. Дякую.

  2. Сподобались запропоновані вчителем конкурси. Думаю, що елементи гри допоможуть активізувати роботу класу. Домашнє завдання є творчим – попрацювати над кросвордом чи вікториною. Дякую!