Інтегрований урок української та англійської мов «In the world of idioms» (використання ідіом)

Автор публікації
Автор матеріалу: Інтегрований урок української та англійської мов «In the world of idioms» (використання ідіом)
Посада: учитель англійської мови, учитель української мови та літератури
Місце роботи: Смілянський НВК "Ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів "Лідер"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Завданням сучасної школи є не лише здобуття знань, умінь і навичок, а й формування можливостей представити цінності України на високому європейському та світовому рівнях.

Запропонований інтегрований захід допоможе розвинути уміння передавати цікаву інформацію українською та англійською мовами, розвивати творчість, естетичні смаки, духовність, уміння висловлювати почуття. Адже вивчення української та іноземної мов необхідне кожному підліткові у дорослому житті. Подані матеріали можуть бути використані у практичній роботі вчителями української мови і літератури та учителями англійської мови.

Інтегрований урок

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Цікавий інтегрований урок. Навчальний матеріал як і з української мови, так і з англійської, викладено у доступній формі для сприйняття учнів 10 класу. Вчитель англійської мови використовує зрозумілі слова, а також доступно пояснює матеріал на основі прикладів. Усі завдання мені сподобалися. Можливо, не вистачило лише порівняння англійських та відповідних українських ідіом. Ще можна було б використати сучасні твори мовою оригіналу (англійські) та їх переклади, підтвердити, або спростувати відповідність. Дякую за цікаву розробку та бажаю Вам творчого натхнення і надалі.