Конспект уроку літературного читання для 3 класу. Байки. Л.Глібов. Коник-стрибунець

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку літературного читання для 3 класу. Байки. Л.Глібов. Коник-стрибунець
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: ЗОШ №21 м. Білої Церкви

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок літературного читання для 3 класу. Під час проведення уроку учні знайомляться з творчісттю Л.Глібова, вивчають байку “Коник-стрибунець”. А також вчаться оцінювати вчинки персонажів і визначати мотиви їхньої поведінки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Світлано Олексіївно! Дякую за представлений матеріал. Урок насичений, відповідає вимогам програми, включає види роботи, які є оптимальними для дітей цього віку. Використано методичні прийоми, які збагачують читацький досвід дітей, розширюють знання про автора, особливості байки як літературного жанру. Урок “живий”, пізнавальний, несе виховне навантаження: маленька праця краща за велике безділля. Дякую. Успіхів!

  2. Світлана Олексіївна, хочу відзначити, що ваша розрока цікава тим, що в ній багато вправ, цікавих саме для дітей цього віку: зайве слово, “Друкар”. Доречною була робота з прислів’ями, вважаю, що ви досягли поставленої мети.

  3. Хочеться відзначити використання вчителем різних видів читання, що формуюють уміння в учнів працювати з текстами. Заслуговує на увагу підбір дидактичного матеріалу. Урок продуктивний, цікавий. Дякую.

  4. Сподобалась робота “Пошукового бюро”, використання оздоровчої вправи “Пальмінг”,гімнастики для очей, встановлення логічної послідовності поведінки коника. Вчитель на уроці формує ключові компетентності.