mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання

Мета: ознайомити учнів із новим жанром — байкою, з життям і творчістю байкаря Леоніда Глібова; формувати вміння інтонаційно виділяти слова, важливі для розуміння тексту; вчити аналізувати байки, передавати в інтонації характери дійових персонажів, оцінювати їхні вчинки, виявляти мотиви їхньої поведінки; викликати в дітей осуд і сміх над тими, хто береться не за свою справу; збагатити знання учнів про тварин; виховувати вміння співпрацювати в колективі, взаємодіяти, взаєморозуміти один одного, формувати колектив.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На уроці послідовно розкривалася тема та мета уроку. Кожне наступне завдання логічно продовжувало попереднє. Але чи доцільно для першого знайомства із текстом використовувати аудіозапис? Маю сумніви. У підсумку уроку не доведено, що “Лебідь, Щука і Рак” Л.Глібова — це байка. Дякую.

  2. Практичний, готовий до реалізації конспект. Цікава форма перевірки домашнього завдання. Зміст уроку відповідає меті та розкриває тему. Різноманітні види діяльності. Доцільно використовується аудіозапис. Додам до методичної скриньки та апробую на своєму класі. Дякую.

  3. Мета уроку повністю відповідає змісту.Дуже влучно використані анаграми і шифрограми.Обов’язково візьму собі на замітку.Урок виглядає дуже сучасним, а саме головне цікавим для учнів.Браво!