mail@urok-ua.com

Презентація до уроку читання (3 клас)

Матеріал до уроку читання для творчих та винахідливих учителів.

Вікно перегляду презентації

  • : Кропельницька Марина Антанасівна
  • : вчитель початкових класів
  • : ПолонськаЗОШ І-ІІІ ст.№3
  • Презентація до уроку читання
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Гарна в естетичному та змістовому наповненні презентація, за якою чітко прослідковується хід уроку та завдання, які отримували діти. Порада: на слайдах із загадками не розташовувати ілюстрації-відгадки, бо втрачається логічний компонент. Дякую.

  2. Марино Антанасівно! Запропонована презентація заслуговує на увагу, ілюструє роботу над сприйняттям байки, знайомить з автором, показує перелік видів роботи тощо. Все дуже добре. Є кілька порад щодо дизайну та пунктуаційного оформлення продукту. Насичений синій колір утруднює сприймання тексту, в чутливих дітей від його “передозування” виникають деяка втома та пригніченість. На кількох слайдах через відсутність рівного фону важко читаються заголовки. Слайди із загадками – чудово! В кінці фрази “Дякую за увагу” достатньо одного знаку оклику, інакше чим пояснити таку підвищену емоційність? Успіхів!

    1. Дякую за поради.Це перша спроба самостійно створити презентацію без допомоги більш досвідчених колег.

  3. Презентація, створена до уроку читання,допоможе вчителю організувати навчальну діяльність, зацікавити школярів. Перед роботою над текстом проведено багато підготовчих вправ , що допоможуть учням краще зрозуміти тему уроку та будуть спонукати дітей до читання. Дякую.