Контрольна робота з зарубіжної літератури для 6-го класу. Мудрість байки

Автор публікації
Автор матеріалу: Контрольна робота з зарубіжної літератури для 6-го класу. Мудрість байки
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Івано-Франківська спеціалізована школа № 1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Контрольна робота містить завдання початкового, середнього, достатнього та високого рівнів. Кожна правильна відповідь початкового рівня оцінюється 0,5 б. Середнього – 1 б., достатнього – 1,5 б. Високого – 3 б.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Контрольна робота з зарубіжної літератури носить тестовий характер відкритої та закритої форми. Завдання складено відповідно до рівнів навченості учнів, що дає можливість кожному проявити свої навички та знання з теми. Добре, що школярі знають скільки балів можна отримати за певне завдання. Дякую.

  2. Різнорівневі завдання дають змогу учням реально оцінити власні знання та сили під час контрольніої роботи. Всі завдання складені у порядку від простішого до складнішого і, звісно, останнє творче завдання розраховане на “сильну” частину класу.

  3. Вчитель пропонує різнорівневу контрольну роботу з даної теми. Запропоновані завдання відповідають вимогам кожного рівня, кожний рівень має свою бальну цінність, що сприятиме об*єктивній самооцінці учня. Матеріал готовий до використання на практиці