Контрольна робота з зарубіжної літератури в 8 класі “Священні книги людства”

Автор публікації
Автор матеріалу: Контрольна робота з зарубіжної літератури в 8 класі “Священні книги людства”
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Івано-Франківська спеціалізована школа з поглибеним вивченням англійської мови № 1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Контрольна робота з зарубіжної літератури в 8 класі “Священні книги людства”
Чотирирівнева контрольна робота містить: тестові завдання, завдання на визначення відповідності, на знання літературних термінів, запитання, що вимагають лаконічної відповіді, запитання, на які необхідно дати розгорнуту та аргументовану відповідь.
Контрольна робота сладається з 10 завдань. Останнє – завжди творче завдання у формі твору-мініатюри. Кожень рівень оцінюється окремо. Це дає можливість учневі самостійно визначити свій рівень знань. Контрольна робота розроблена на 6 варіантів.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Тема контрольної роботи має бути такою :”Вступ. Священні книги людства”, адже є завдання щодо вступних уроків. Вчителька провела вагому роботу: 6 варіантів чотирирівневих завдань, які відповідають вивченому матеріалу. Дякую. Кожукало Н.

  2. Гарні завдання, вказано рівні, бали для оцінювання. Рекомендую колегам. А от на високий рівень я даю декілька варіантів творчих робіт, щоб в учня був вибір.

  3. Контрольну роботу вчитель надає різнорівневу, що дає змогу учню передбачити свою оцінку. Кожен обирає собі посильне завдання та працює на підвищення сходинки знань. Добре, також, що робота містить шість варіантів. Гадаю, що матеріал стане у нагоді вчителям зарубіжної літератури. Дякую!

  4. Дуже корисний матеріал для вчителів зарубіжної літератури, таблиці можна використовувати, і дуже добре, що на сайті стільки творчих вчителів, що можно для себе вибрати щось корисне. Цікава тема твору-мініатюри. Маріанна В’ячеславівна, бажаю вам наснаги у роботі.