Завдання для тематичного оцінювання з тем “Вступ. Життя людей за первісних часів” (Всесвітня історія. Історія України (Інтегрований курс). 6 клас)

Автор публікації
Автор матеріалу: Завдання для тематичного оцінювання з тем “Вступ. Життя людей за первісних часів” (Всесвітня історія. Історі...
Посада: вчитель історії
Місце роботи: Нижньосірогозька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Завдання для тематичне оцінювання з теми «Вступ. Життя людей за первісних часів»
Пропоную колегам матеріал для проведення тематичного оцінювання, який можна використати як роздатковий. пропонується 2 варіанти.
Завдання розбиті за рівнями навчальних досягнень. Для кожного рівня використані різні типи завдань:
для початкового -тести (кількість відповідей зменшена до трьох, щоб дати учням призвичаїтись до нових вимог, порівняно з 5 класом), для середнього – обрати правильні варіанти відповідей (буквенні відповіді виключені, щоб спонукати учнів більше задумуватись), заповнити логічний ланцюжок; для достатнього рівня – хронологічна задача, робота з термінами, завдання описового характеру, завдання високого рівня має на меті дати можливість учневі проявити не лише свої знання, а й встановити причинно-наслідкові звязки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Складена контрольна робота відповідно до оновленої програми з інтегрованого курсу історії для 6 класу. Авторка детально описує свою розробку. Погоджуюсь з Юлією Валерівною в тому, що тестові завдання початкового рівня потрібно скласти із меншою кількістю варіантів відповідей у порівнянні з рештою рівнів.