super@urok-ua.com

Конспекти уроків з історії для 6 класу на тему: “Життя людей за первісних часів”, 9 класу “Кирило-Мефодіївське товариство” та “Українські землі у складі Російської імперії наприкінці XVIII – у першій половині ХІХ ст.”

Автор матеріалу: Конспекти уроків з історії для 6 класу на тему: “Життя людей за первісних часів”, 9 класу “Кирило-Мефо...

6 клас
Дана дидактична гра передбачає застосування набутих знань у нестандартних умовах. Різнопланові завдання передбачають перевірку вміння учнів встановлювати взаємозв’язки між історичними подіями і процесами, володіння понятійним апаратом, коротко і лаконічно будувати свої відповіді.
9 клас
Дане практичне заняття – це можливість для учнів проявити вміння висловлювати власну думку та аргументовано відстоювати її, опрацьовувати різні типи історичних джерел та працювати самостійно і в групах. Завдання передбачають критичний аналіз історичних джерел.
Тестові завдання – це можливість перевірити рівень засвоєння учнями дат основних подій, досягнень відомих історичних постатей, характерних рис історичних подіїв та процесів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дана дидактична гра у 6 класі передбачає застосування набутих знань у нестандартних умовах. Різнопланові завдання передбачають перевірку вміння учнів встановлювати взаємозв’язки між історичними подіями і процесами, володіння понятійним апаратом, коротко і лаконічно будувати свої відповіді.