super@urok-ua.com

«Кирило-Мефодіївське братство»

Автор матеріалу: «Кирило-Мефодіївське братство»

ТЕМА : Кирило-Мефодіївське братство

Мета: охарактеризувати процес утворення, програмові документи, громадсько-політичну діяльність та значення Кирило-Мефодіївського братства для розгортання національно-визвольного руху в Україні; розвивати в учнів уміння працювати з документами та іншими історичними джерелами, аналізувати їх, робити висновки, порівняння, висловлювати свої думки; на прикладах діяльності братчиків виховувати в учнів почуття любові до Батьківщини і свого народу.

Основні поняття: Кирило-Мефодіївське братство, «Книга буття українського народу», «Статут слов’янського братства Св. Кирила і Мефодія», федерація,

Обладнання: мультимедійна презентація «Кирило-Мефодіївське братство», роздаткові  картки з історичними джерелами, завданнями для індивідуальної роботи, портрети учасників Кирило-Мефодіївського братства.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Вікно перегляду документа

  • : Кочкарьова Тетяна Анатоліївна
  • : вчитель історії та суспільних дисциплін
  • : Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
  • «Кирило-Мефодіївське братство»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Досить насичений інформацією розробка. Учні отримують інформацію, вчаться працювати з текстами, аналізувати їх зміст, звертається увага і на документи. Доцільним, на мою думку, є і використання документального фільму. Дякую!