«Кирило-Мефодіївське братство»

Автор публікації
Автор матеріалу: «Кирило-Мефодіївське братство»
Посада: вчитель історії та суспільних дисциплін
Місце роботи: Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

ТЕМА : Кирило-Мефодіївське братство

Мета: охарактеризувати процес утворення, програмові документи, громадсько-політичну діяльність та значення Кирило-Мефодіївського братства для розгортання національно-визвольного руху в Україні; розвивати в учнів уміння працювати з документами та іншими історичними джерелами, аналізувати їх, робити висновки, порівняння, висловлювати свої думки; на прикладах діяльності братчиків виховувати в учнів почуття любові до Батьківщини і свого народу.

Основні поняття: Кирило-Мефодіївське братство, «Книга буття українського народу», «Статут слов’янського братства Св. Кирила і Мефодія», федерація,

Обладнання: мультимедійна презентація «Кирило-Мефодіївське братство», роздаткові  картки з історичними джерелами, завданнями для індивідуальної роботи, портрети учасників Кирило-Мефодіївського братства.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Досить насичений інформацією розробка. Учні отримують інформацію, вчаться працювати з текстами, аналізувати їх зміст, звертається увага і на документи. Доцільним, на мою думку, є і використання документального фільму. Дякую!