super@urok-ua.com

Урок узагальнення і тематичного оцінювання з історії України за темою “УКРАЇНА В УМОВАХ ПОЛІТИЧНОЇ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА (середина 50-х — середина 60-х рр.)”

Автор матеріалу: Урок узагальнення і тематичного оцінювання з історії України за темою “УКРАЇНА В УМОВАХ ПОЛІТИЧНОЇ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ ...

Урок – практичне заняття з використанням мультимедійних засобів навчання.

Мета: узагальнити навчальний матеріал, виявити рівень сформованості в учнів предметних компетецій; навчити визначати хронологічну послідовність подій періоду десталінізації в Україні; показувати на карті новоприєднані території та зміни в адміністративно-територіальному поділі; працювати з історичними джерелами; складати характеристики та політичні портрети видатних українських діячів; а також визначити загальний рівень засвоєння учнями матеріалу теми, оцінити рівень їхніх навчальних досягнень;
розвивати вміння порівнювати різні точки зору щодо оцінок наслідків десталінізації на Україні; працювати з різними історичними джерелами та програмами пакету MicrosoftOffice.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На цьому уроці важливу роль відіграє програмне забезпечення, що допомагає вчителю реалізовувати мету уроку. Тестові завдання, робота з таблицею сприяють систематизації та узагальненні навчального матеріалу. Дякую.

  2. Використана структура уроку відповідає його типу. Компоненти уроку пов*язані між собою логічною послідовністю. Під час уроку реалізовано принципи науковості, систематичності, доступності. Наочність дозволяє краще сприймати матеріал.