mail@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу «І йшли віки , і були українці , і створили слово українське!»

Сценарій виховного заходу «І йшли віки, і були українці, і створили слово українське!»
Даний захід спрямований на повторення основних відомостей про славнозвісних просвітителів слов’ян – Кирила та Мефодія, а також про видатного давньоруського письменника-літописця Нестора; знайомить учнів з історією їх життя; розширює кругозір дітей про зародження та етапи становлення української писемності та виникнення свята – Дня української писемності та мови.
Під час заходу учні зясовують красу й багатство рідної мови, її різноманітні можливості, що рідна мова – це духовна святиня, найбільший і найдорожчий наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; виховує любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Перша частина заходу схожа на лекцію, бо перевантажена складним для сприйняття на слух матеріалом. Якщо свято проводилося для старшокласників, то слабким за змістовим наповненням є “Ерудит-шоу”; якщо для середньої школи — то перша частина дітям буде незрозумілою або ж не запам’ятається. Бракує презентації чи відео. Дякую.

  2. Один із багатьох сценаріїв свята рідної мови, але який не менш вартісний. Є багато форм роботи, щоб учням було цікаво. У нас на такому святі про кирилицю і глаголицю розповідають “Кирило і Мефодій” – учні, які грають цю роль. У вас цікава гарна робота. Дякую.