Сценарій свята до Дня української писемності й мови для учнів 6-7 класів

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій свята до Дня української писемності й мови для учнів 6-7 класів
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Жидачівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій свята до Дня писемності та мови мета якого,формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширювати знання про красу і багатство української мови; пробудити почуття національної гідності.
Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Надзвичайно сподобалась ідея з інсценізацією вірша ” Як би тобі, доню…”. Обов”язково використаю цей вірш і в своїй позакласній роботі. Слова Ліни Костенко про мову спонукають берегти чистоту рідної мови. Думаю, що багатьом сподобалась казка про красуню – Українську Мову. Дякую!

  2. Сценарій свята до Дня української писемності і мови добре продуманий. Цікаві інсценівки,пісні,поезії роблять свято неповторним, динамічним, захопливим, виховуючи почуття любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою .Дякую за сценарій!!!