mail@urok-ua.com

Сценарій свята до Дня української писемності й мови для учнів 6-7 класів

Сценарій свята до Дня писемності та мови мета якого,формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширювати знання про красу і багатство української мови; пробудити почуття національної гідності.
Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

Вікно перегляду документа

  • : Сапуга Оксана Ярославівна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Жидачівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»
  • -Сценарій свята до Дня української писемності
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Надзвичайно сподобалась ідея з інсценізацією вірша ” Як би тобі, доню…”. Обов”язково використаю цей вірш і в своїй позакласній роботі. Слова Ліни Костенко про мову спонукають берегти чистоту рідної мови. Думаю, що багатьом сподобалась казка про красуню – Українську Мову. Дякую!

  2. Сценарій свята до Дня української писемності і мови добре продуманий. Цікаві інсценівки,пісні,поезії роблять свято неповторним, динамічним, захопливим, виховуючи почуття любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою .Дякую за сценарій!!!