mail@urok-ua.com

Мовна вікторіна для учнів 6 класу на тему: «У рідному слові велика сила»

Мова – це найкращий засіб спілкування, засіб духовного об’єднання і взаємного впливу. Без мови нема народності, рідна мова найкраще відбиває в собі думки й почуття окремої людини, суспільності всього народу. У мові, історії розвитку відбилися перш і ознаки проявів самостійного духовного життя в майбутньому окремого народу. Найголовніші індивідуальні ознаки народу – це його мова, література, мистецтво, пісні, усна творчість.

Мета: показати багатство української мови, довести, що рідна мова – це
духовна святиня, найбільший і найдорожчий наш скарб.

Обладнання: ноутбук, мультимедійний пристрій, виставка книг.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Малова Юлія Володимирівна
  • : Бібліотекар
  • : КЗ "Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 8"
  • Мовна вікторіна для учнів 6 класу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Свято мови проводиться в кожній школі щороку і дуже важко придумувати щось нове. У вас вийшло гарне свято. Але у мене таке зауваження: презентація – це добре, а фон поміняти треба на яскравий, в українському стилі і добавити анімацію. Дякую.

  2. Хороша розробка заходу, який можна провести до Дня писемності. Командні завдання неважкі, дітям буде легко і цікаво їх виконувати. Дуже сподобалося завдання “Показуха” Дякую!

  3. Мовна вікторина проходить в ігровій формі, де змагаються дві команди. Завдання доступні , мають і виховне значення. Презентація є структурним елементом заняття. Такі види робіт популяризують рідну мову, прищеплюють любов і шану до неї. Дякую.

  4. Мовна вікторина являється мотиваційним ключем для якісного вивчення рідної мови. Обладнання допомагає у проведенні заходу. Команди поділено на жовті та сині, відповідає кольорам прапора, в цьому є нотка патріотизму. Сподобалось завдання “Хвилинка”.