Розробка позакласний заходу з української мови та літератури у формі філологічного батлу «У кожнім слові – дивина, у кожнім слові – таїна»

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка позакласний заходу з української мови та літератури у формі філологічного батлу «У кожнім слові – дивина, у кож...
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: КУ Сумська ЗОШ № 6

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Завдання заходу зорієнтовані на перевірку знань учнів з різних розділів науки про мову, літературознавчих термінів, народознавчих понять; на удосконалення навичок роботи в групі, формування інтересу учнів до рідного слова, пізнання нового в мові; на розвиток творчих здібностей, зв’язного мовлення; виховання любові до рідної мови, краю, де народився, шанобливе ставлення до усної народної творчості свого народу, його традицій.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Пані Анно, проведення такого виховного заходу у школі сприяє формуванню позитивної мотивації навчання, розвитку відповіальності, взаємопідтримки. Такий урок матиме високий ступінь активності учнів. З впевненістю можу сказати – Ви педагог-інноватор. Дякую!

  2. Радію від того, що сучасні вчителі піднімають рейтинг рідної мови на високий рівень в очах прогресивної молоді. Учні беруть участь у таких незвичайних баталіях, на мою думку, із задоволенням. Цікаво те, що змагаються не дві команди (“класичний варіант”), а три. Супер!

  3. Така форма роботи є доцільною для закріплення навчальної теми. Змагання між командами відбуваються на основі перевірки знань з різних розділів мовознавства. Такий філологічний батл можна проводити в кінці навчального семестру. Дякую.