mail@urok-ua.com

Розробка позакласний заходу з української мови та літератури у формі філологічного батлу «У кожнім слові – дивина, у кожнім слові – таїна»

Завдання заходу зорієнтовані на перевірку знань учнів з різних розділів науки про мову, літературознавчих термінів, народознавчих понять; на удосконалення навичок роботи в групі, формування інтересу учнів до рідного слова, пізнання нового в мові; на розвиток творчих здібностей, зв’язного мовлення; виховання любові до рідної мови, краю, де народився, шанобливе ставлення до усної народної творчості свого народу, його традицій.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
292

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Пані Анно, проведення такого виховного заходу у школі сприяє формуванню позитивної мотивації навчання, розвитку відповіальності, взаємопідтримки. Такий урок матиме високий ступінь активності учнів. З впевненістю можу сказати – Ви педагог-інноватор. Дякую!

  2. Радію від того, що сучасні вчителі піднімають рейтинг рідної мови на високий рівень в очах прогресивної молоді. Учні беруть участь у таких незвичайних баталіях, на мою думку, із задоволенням. Цікаво те, що змагаються не дві команди (“класичний варіант”), а три. Супер!

  3. Така форма роботи є доцільною для закріплення навчальної теми. Змагання між командами відбуваються на основі перевірки знань з різних розділів мовознавства. Такий філологічний батл можна проводити в кінці навчального семестру. Дякую.