mail@urok-ua.com

Ланцюгові системи завдань у тестовій формі на уроках української мови під час вивчення розділу «Морфологія»

У даній роботі розкрито значення систем завдань у тестовій формі як продуктивного навчального прийому та контрольної форми перевірки знань, умінь та навичок учнів на уроках української мови. Зосереджено увагу на особливостях побудови ланцюгових систем завдань. Підкреслено їх мету та цінність для поточного й тематичного контролю навчальних досягнень, організації самостійної роботи учнів, самоконтролю. Визначено місце та перспективи використання ланцюгових систем завдань у навчальному процесі.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Тестові завдання з морфології зацікавлять педагогів як початківців,як і досвідчених..Їх можна використати для тематичного оцінювання,самостійних робіт,а також поточного контролю знань.Дуже схвально,що тести подані закритого і відкритого типу.Дякую

  2. Валентина Лукінічна, дякую Вам за цікаву ідею ланцюгової системи тестових завдань. Гадаю, що візьму за приклад Вашу розробку. Вона є дійсно цікавою та корисною, особливо для перевірки знань учнів, з’ясування знаннєвих прогалин, котрі потрібно буде заповнити учням. Бажаю Вам слухняних та творчих учнів.