super@urok-ua.com

Презентація “Жінки, яких кохав поет”. Призначена для використання на уроках української літератури під час вивчення життя і творчості Т.Шевченка

Автор матеріалу: Презентація “Жінки, яких кохав поет”. Призначена для використання на уроках української літератури під час в...

Історія зберегла імена жінок, які полонили серце Тараса. Не завжди почуття поета лишали слід у поезії. Але ж і сказати, що жінки і світлі почуття до них не відіграли значної ролі в житті і творчості Шевченка – це, значить, погрішити проти істини.

Презентація

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Повністю погоджуюсь із попереднім коментарем колеги. Задум роботи чудовий, тому що багатьом учням така інформація э цікавою. Дякую за Ваше напрацювання!

  2. Матеріал для презентації підібрано гарний, але хочу зауважити: бажано було б додати вірші про цих жінок. Фон слайдів хотілося б не такий сіро-нудний ( це ж тема кохання!) І текст треба вирівняти в ширину. Дякую.

  3. Дякую за презентацію. Дуже цікава. Деякі факти з життя Т.Г.Шевченка я дізналась після її перегляду. Буду чекати ще ваших цікавих презентацій.