mail@urok-ua.com

Конспект уроку: Микола Некрасов «О шостій вчора завернув…», «Роздуми біля парадного під’їзду», «На смерть Шевченка». Перегуки поезії М.Некрасова з поезією Т.Шевченка. Поетичне новаторство М.Некрасова: поєднання поезії з прозою, наближення поетичної мови до розмовної інтонації.

Лейтмотивом усієї творчості Миколи Некрасова можуть стати його власні слова: «Я лиру посвятил народу своему…». І дійсно, у творах поета ми знаходимо різні теми та проблеми, але найбільше його цікавить народ, боротьба проти зла та насильства, за поліпшення життя трудящих. На уроці учні зануряться до світу Некрасівської поезії, щоб відчути і дух епохи, і жар серця самого автора.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ваш урок є змістовним, тому заслуговує на увагу колег. Використання тестів на уроці – це дуже хороша ідея, адже така форма роботи дає можливість за короткий час перевірити знання учнів. Дякую!

  2. Цікавий урок, захоплюючий, багато поезії для опрацювання. Головне-це аналіз перегуків поезії Некрасова та Шевченка.Учні мають вміти поєднати та аналізувати поезії авторів різних країн. Урок сподобався