Конспект уроку фізичної культури для учнів 3 класу на тему: “Загальнорозвивальні вправи в русі: ходьба, стрибки, випади, повороти тулуба під час бігу. Подолання лазінням, перелізанням і підповзанням смуги із 3–5 перешкод. Танцювані кроки: ритмічне поєднання рухів і кроків, підскоків”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку фізичної культури для учнів 3 класу на тему: “Загальнорозвивальні вправи в русі: ходьба, стрибки, в...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Чернещинський НВК Борівської районної ради Харківської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Загальнорозвивальні вправи в русі: ходьба, стрибки, випади, повороти тулуба під час бігу. Подолання лазінням, перелізанням і підповзанням смуги із 3–5 перешкод. Танцювані кроки: ритмічне поєднання рухів і кроків, підскоків. Рухлива гра «Вода, земля, повітря».

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Робота по вихованню фізичних якостей проводилася в підготовчій і заключній частині уроку (розвиток координації рухів і витривалості). Були застосовані методи стандартної вправи (стандартно-переривані вправи – повторний метод). Використані завдання і методи були доцільні і відповідали віку, завданням уроку, умовам проведення.