mail@urok-ua.com

Методичні рекомендації. Перші кроки засвоєння технології діяльнісного методу на уроках математики під час розв’язування задач за проектом «Росток», 1-2 клас

У роботі надано практичні завдання щодо послідовності навчання розв’язувати текстові задачі, впроваджуючи технологію діяльнісного методу, сутність якого полягає у тому, що учні отримують знання за допомогою різноманітних способів активації пізнавальної діяльності: спостережень, дослідів, вправ з моделювання, конструювання об’єктів та явищ навколишнього світу, спеціальних вправ, спрямованих на розвиток уяви, завдань на самостійний пошук інформації.

Пріоритетом у навчанні дітей математики є не традиційна передача готового знання, а оволодіння основними методами математичної діяльності завдяки самостійному «відкриттю» учнями властивостей і відносин реального світу, що забезпечує єдність інтелектуального та емоційного сприйняття навчальної діяльності, розвиває вміння вчитися.

 • : Бережняк Ліна Миколаївна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Українська ЗОШ I-III cтупенів №1 Обухівського району Київської області
 • Методичні рекомендації
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
113

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

 1. Діяльнісний метод наразі є актуальним на сучасних уроках Вчитель йде у ногу з часом, знайомиться із новітніми технологіями та впроваджує їх на уроках. Проект “Росток” сприяє розвитку творчих здібностей школярів.

 2. Сучасний учень потребує активних дій, а сучасні програми вимагають ефективних дій. Діяльнісний підхід чудово поєднав у собі ці компоненти. Учням пропонується не просто вивчити, завчити, повторити, а ставиться проблема, яку потрібно вирішити, дослідити, порівняти, проаналізувати.Вчителька запропонувала хороший матеріал, щоб сприяти розвитку математичної компетентності учнів.