Конспект уроку з математики для 2 класу на тему:Табель – календар. Розв’язування задач на засвоєння таблиць множення і ділення.

Цей урок буде корисним вчителям, які працюють за підручником Математика 2 клас Ф.М. Рівкінд, Л.В. Оляницька.Діти у цікавій формімають змогу закріпити вміння визначати час за годинником; удосконалювати вміння розв’язувати задачі на зменшення числа у декілька разів, розвивати обчислювальні навички, пізнавальну активність, логічне мислення; виховувати уважність.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дякую за чудову публікацію, яка відповідає методичним вимогам. Поставлені завдання реалізовані і мета завдяки використанню різноманітних і цікавих завдань. Урок відповідає віку і психологічним особливостям учнів. Адже для учнів початкових класів завдання потрібні різноманітні, щоб постійно підтримувати їх пізнавальний інтерес.

  2. Конспект уроку цікавий. Гарна ідея з годинником очікування. Такі поняття , як “Александрія”, “астрономи”, “рукопис” для учнів 2 класу є важкими у сприйнятті та розумінні, тому сподівають учитель попередньо провела пояснювальну словникову роботу (можливо навіть на уроках з інших навчальних предметів).

  3. Вчитель на уроці формує ключові та предметні компетентності. Цікавою є задумка – подорож у часі.Всі завдання підпорядковані одній меті. Учні розвивають логічне мислення. Презентація виокремлює основні моменти уроку.

  4. Розробка уроку математики повна, диференційована, відповідає віковим особливостям другокласників. Зміст уроку повністю відповідає навчальній програмі. Учителька продумано обрала раціональну логіку викладу матеріалу. Вдало поєднано урок математики з астрономією. Використані цікаві завдання, що дозволяють в учнів розвивати пізнавальні інтереси та емоції.