Конспект уроку з математики 2 клас на тему: Розв’язування вправ і задач на засвоєння таблиці множення і ділення на 4. Розв’язування задач

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики 2 клас на тему: Розв’язування вправ і задач на засвоєння таблиці множення і ділення на...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Ковтунівський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ Шосткинської районної ради Сумської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Матвієнко Світлана Леонідівна,працюю вчителем початкових класів Ковтунівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ .Шосткинської районної ради .Сумської області з 1991 року .
Постійно працюю над підвищенням якості знань учнів, приділяючи увагу індивідуальним, груповим, колективним формам роботи. Для цього підготовлені різноманітні дидактичні матеріали, картки, тести, опорні міні – конспекти та завдання для закріплення знань, перевірки їх та для тематичних оцінювань учнів майже з усіх тем програми.
Урок не повинен бути нудним, завжди однаковим, на якому діти не творять, не шукають, не розмірковують. Всі ми знаємо, що поганих дітей не буває. Потрібно лише помітити в кожному щось особливе, гарне. Похвалити, пробудити бажання бути кращим. За багато років роботи в школі досвід показав, що на особистість учня не можна тиснути авторитетом, ставити кожного в однакові рамки . Урок – найважливіша організаційна форма процесу пізнання світу учнями.Не можна упустити нічого. Найприкріше в життя вчителя – шкодувати про втрачені можливості.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Дуже змістовний урок. У всьому відчувається майстерність педагога. Читаючи зміст уроку , я особисто захопилася цікавою інформацією. Можу сказати, що полинула у країну “Бджолярію”. Весь урок пронизаний цікавими завданнями для вирішення яких залучається досвід учнів. Дякую за урок.