Конспект уроку з математики для учнів 2-го класу на тему:«Закріплення вивченого про таблиці множення та ділення на два. Задачі на ділення.»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з математики для учнів 2-го класу на тему:«Закріплення вивченого про таблиці множення та ділення на два. ...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Вершино – Кам'янський навчально- виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з математики для учнів 2-го класу на тему:«Закріплення вивченого про таблиці множення та ділення на два. Задачі на ділення.»
Мета уроку:Формувати в учнів уміння застосовувати таблиці множення та ділення на 2 для розв’язання виразів і задач; розвивати обчислювальні уміння та навички, логічне мислення, пам’ять, увагу; виховувати любов до природи, бажання допомагати, інтерес до навчання.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Розробка Наталії Вікторівни професійно скомпонована, направлена на сучасний вектор роботи з дітьми – радість від навчання. Ігровий матеріал сприяє розвитку математичних знань і вмінь учнів. Урізноманітнила урок інформаційна хвилинка, що пояснює природу бурундуків.

  2. Вчитель широко застосовує міжпредметні зв*язки , які створюють сприятливі умови для кращого засвоєння теми. Вправи “Геометричні вузлики”, “Так чи ні” розвивають математичні здібності дитини, а також логічне мислення. Конспект Наталії Вікторівни відповідає вимогам сучасності.

  3. Відразу хочу відмітити міжпредметні зв”язки, які так невимушено наповнюють урок. Структура уроку чітка, грамотно представлена, велика увага звертається на почуття кожної дитини, на занурення всіх до успіху. Таким чином дитина отримує якісніші знання. Використовує вчитель великий арсенал інноваційних методів.